Napisz list do kolegi klasa 3 podstawowa

Pobierz

Wraz z kolegami i koleżankami ze szkoły organizujesz festiwal nauki i techniki.. 1.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. napisz list do koleŻanki lub kolegi .pamiĘtaj ze list ma wstep rozwiniĘcie oraz zakoŃczenie .niektÓre wyrazy ze wzglĘdÓw grzecznoŚciowych piszemy wielkĄ literĄ .niech w twoim liŚcie znajdĄ siĘ zdania pytajace i rozkazujĄce.podkresl te zdania dwoma rÓŻnymi kolorami.. KLASY 7-8.. Spośród znanych ci bohaterów książek wybierz jednego i przedstaw go.. Cały poprzedni rok ćwiczyliśmy ładne i estetyczne pismo.about 11 years ago Język Polski Szkoła podstawowa .. 6,7 zdan lub mniej .. Teksty oparte na cyklu Tropiciele klasa 3 wydawnictwa WSiP, Ćwiczenia pobrane z Learnng Apps.Piszemy listy.. Na początku chce Ci podziękować za ostatni list, w którym opisałaś mi swoją szkołę i zwyczaje w niej panujące.Na początku listu chcę Cię serdecznie pozdrowić.. źródło: bliżej słowa.. Prosze o pomoc w karcie pracy .Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: Radosz7 6.4.2010 (17:13) Jesteś na wycieczce w Warszawie.Napisz list do kolegi lub koleżanki, w którym op Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: fusion68 13.4.2010 (19:45)Pisząc list do przyjaciela należy używać form poprawnych .14.. W liście do kolegi lub koleżanki napisz: - gdzie byliście, - jak wyglądał wasz dzień,Zaproszenie to jedna z najkrótszych - i najłatwiejszych do napisania - form wypowiedzi..

szkola-podstawowa-klasa-6.

klasa 3 na juŻZarejestruj nowe konto‧Punkty‧Rankingi‧Reklama‧Kontakt‧PomocNa stronie zamieszczono zdjęcia i materiały własne oraz ilustracje, ćwiczenia i inne materiały pobrane z Google.. Odpowiedz.. Napisz list, w którym: • Wyjaśnisz na czym polega pomyłka i poinformujesz, jak do niej doszło.. W liście do koleżanki/kolegi zachęć do spędzenia ferii zimowych we wskazanym przez Ciebie miejscu.. Wróciłeś z obozu, na którym złamałeś nogę.. piszemy list do Andzi, dodając jej otuchy w trudnych chwilach.Napisz wiadomość o zwycięstwie pod Wiedniem,aką król mógłby wysłać do żony współcześnie (SMS) PLZZZ NA ZA TYG DAJE NAJ.. Testy, dyktanda i kartkówki łatwo wchodzą nam do główki.. Wspólnie pisaliśmy opowiadanie o jesiennym spacerze, opis wiewiórki układaliśmy samodzielnie uzupełniając zdania zgromadzonymi wyrazami, natomiast listy uczyliśmy się pisać podczas pracy grupowej podzieleni na sześć zespołów.Napisz list do koleżanki lub kolegi mieszkającego.Za 27 dyplomów.. napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .. Lekcje z Panią - fajna sprawa.. Jesteśmy już w klasie trzeciej i coraz więcej czasu poświęcamy na redagowanie różnych wypowiedzi pisemnych.. ***** Weronika Romańska - I b, wych.. § określi cechy dobrego kolegi, ..

gimnazjum-klasa-1.

Dzieciaki na pomysł pisania listów zareagowały bardzo pozytywnie.. Warszawa, 14.03.2007 Drogi Martinie, Już zaczyna się wiosna, więc wypadałoby zaplanować nasze wspólne wakacje.piszemy list w imieniu Kazika, zdając relację z dowolnego momentu wyprawy.. To jest szkoła.. Napisz do swojego kolegi/koleżanki list, w którym: - napiszesz, co ci się przytrafiło, - opiszesz okoliczności wypadku, - napiszesz, jak się teraz czujesz.. Może to jest nie wiele, ale zawsze coś znaczy.. Postarajcie się w nim umieścić jak najwięcej informacji z treści lektury/ _____ 23.04.2020r.. p.jankiewicz 2010-09-16 19:15:08 UTC #2.. /Proszę o przesłanie listu do 22.04.2020r.. A. Kołodziejczyk,KLASY 4-6.. Kto lekcje z Panią Basią ma, ten do następnej klasy na pewno zda.. Savoir-vivre dla dzieci".. Zapewne niedługo będzie szkolna dyskoteka.. Odpowiedzi: 0 .. Wykonajcie w zeszycie ćwiczeń zadania od str.158 do 164, z tym ,że list z ćw.. Język polski.. Napisz krótką notke biograficzną (nie biografie) o Czesławie Tańskim PLZZ NA ZA TYG DAJE NAJJ.. Napisz zaproszenie na spektakl teatralny na podstawie "Opowieść Wigilijna" Ch.Dkinesa PLZZZZ DAJE NAJJ.Poziom podstawowa kl 2ga Napisz list do kolegi lub kolezanki o przezyciach z ostaniego tygodnia w piatek bylismy na wycieczce w solcu kujawskim tam jest park dinozaurów a tak po zatym to nie wiem co pisac Pamietaj o budowie listu daje najjjjjjjjjjjjjjjjjj Zgłoś nadużycie.cel.Nastepnie dzieli klase na 6 grup.List do kolegi - opis nowej, wybranej szkoly..

Napisz do swojego kolegi /koleżanki ...Prędko, prędko do nas woła.

klasa 3 na juZNapisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachecisz go do zwiedzenia wybranej miejscowosci w Polsce.. To chba wszystko o czym chiałam Ci napisać napisz mi jak u Was spędza się to swięto .Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. 2012-05-14 16:07:39 `hmm no więc polski .Zad.. Temat:Wyrazy podstawowe i pochodne.. Mam nadzieję że dobrze się czujesz i że za kilka dni wrócisz do szkoły.Podstawowa Liceum .. List do kolegi.. Cześć Mary!. Koniecznie nie może się odbyć pod Twoją nieobecnością.. Ćwiczenie nr 4 do lektury "Dziewczynka z parku".. co tam u ciebie słychać?. • Opiszesz pomyłkowo zabraną rzecz, podając przynajmniej jej dwie cechy.3.. piszemy list, w którym polecimy książkę "Bon czy ton".. Ćwiczenie nr 3 do lektury "Bon czy ton.. Zastosuj przynajmniej trzy argumenty.. Natomist o godz 12 idziemy na pasterkę do naszego kośćioła .. 2009-12-21 17:19:54Gdy zjemy kolacje idziemy do pokoju w którym znajduje się choinka pod która znajduja sie prezenty od świętego Mikołaja.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. swoich rodziców, aby przeznaczyli dla nich 1 % podatku.. Wszyscy w klasie za Tobą tęsknią i chcą, abyś jak najprędzej wracała do szkoły i do naszej wspaniałej klasy..

5 ( str. 160) napiszcie na komputerze ( min.

(Matura, Longman 55/8) 85% Zdredaguj list do koleżanki z Walii, z którą chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu na wakacjach.Jak Napisać List Do Kolegi Klasa 3 Podstawowa.List do kolegi.. Wyobraz sobie, ze.. +0 pkt.. Razem możemy stworzyć Łańcuch Dobrych Serc.Prosze o pomoc napisz list do kolegi z ławki klasa 3-podstawowa.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz list do swojej koleżanki/swojego kolegi z Niemiec o swojej nowej szkole.W liście napisz: - jaka jest Twoja nowa szkoła (duża, nowa, nowoczesna) - jacy są Twoi nowi nauczyciele - opisz… poniżej.. 7.Właśnie wróciłeś ze szkolnej wycieczki.. Od tego roku zaczęłam z dziećmi korespondować z inną klasą.. Szczegolnie podoba mi sie pracownia informatyczna z nowoczesnymi komputerami i silownia, gdzie moznaja,ze nie warto i nie powinno sie godzinami przesiadywac przed telewizorem.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Napisz też taki list do swoich znajomych, aby i oni mogli działać na rzecz dobra innych.. Uzasadnij swój wybór podając minimum trzy argumenty.. Alicja Szymańska "NASZA PANI" Pani Alicja to .Napisz do swoich rodziców list, w którym: - opiszesz swoje pierwsze wrażenia związane z pobytem w nowym miejscu, - opiszesz swój pokój i okolice, - prosisz rodziców o dosłanie ci brakujących rzeczy.. u mnie wszystko wporządku oprucz tego że bardzo stęskniłam się za tobą.Piszemy listy!. 180 słów).. Temat: Jestem dobrym kolegą, koleżanką.. tysia0909 2010-09-16 16:26:08 UTC #1.. Nawet czasem jest zabawa.. Opisz jego wygląd i zachowanie.. Ale wiedza o tym, jak napisać zaproszenie, przyda się każdemu - nie tylko uczniom podstawówki.Konspekt zajęć dla klasy drugiej w kształceniu zintegrowanym.. Question from @Jula327 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.eś/aś przez pomyłkę, jakaś rzecz należącą do koleżanki/ kolegi z Danii, z którym/ którą wynajmował-eś/aś pokój.. Zgodnie z podstawą programową, zaproszenia piszą już uczniowie w trzeciej klasie szkoły podstawowej.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt