To szkiełko wszystko potrafi ballantines

Pobierz

#narkotykizawszespoko #heheszki #codziennysynbozy.. Wystarczy wziąć je do ręki.. Najczęściej w tumblerze pływa kilka kostek lodu, a jeśli jesteś w USA, to może być on nawet wypełniony nimi po brzegi.. Z pewnością to świetna szklanka do tego, aby pić whisky.. I doprawdy stwierdzam po wielu wielu latach, że jest .To szkiełko wszystko potrafi: #short #wódkaTo szkiełko wszystko potrafi Na każde pytanie odpowie Wystarczy wziąć je do ręki I wszystko będzie różowe Wystarczy wziąć je do ręki Dosypać ziarnko fantazji I już za chwilę można Dolecieć aż do gwiazdy Fantazja… To szkiełko nigdy nie płacze Zawsze jest w dobrym humorze To szkiełko wszystko rozumie Każdemu chętnie pomożeTo szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.. Lalalala lala la.. Tak, to oficjalnie moja ulubiona piosenka ze starych dobrych dziecinnych czasów.. Wystarczy wziąć je do ręki, dosypać ziarnko fantazji.. orTo szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.. Whisky najpowszechniej utożsamiana jest z tumblerem, znanym też jako szklanka typu Old Fashion..

i wszystko będzie różowe.

Wystarczy wziąć je do ręki,.To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.. To szkiełko nigdy nie płacze, zawsze jest w dobrym humorze, to szkiełko wszystko rozumie, każdemu chętnie pomoże .Tekst Piosenki: Moja fantazja Przejdź do piosenek zespołu: Fasolki Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się naSzkło do whisky.. Wystarczy wziąć je do ręki, dosypać ziarnko fantazji i już za chwilę można dolecieć aż do gwiazdy.. : Fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (fantazja)Czasem fantazja nas ponosi a wtedy powstają takie cuda朗朗 ".to szkiełko wszystko potrafi, Na każde pytanie odpowie, Wystarczy wziąć je do ręki, I wszystko będzie różowe.. dolecieć aż do gwiazdy.. @fitspinnstruktor posted on their Instagram profile: "To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko…"Odkryj krótkie filmy na TikTok związane z: to szkiełko wszystko potrafi.. Narzędzia wątku.. To szkiełko wszystko .To szkiełko wszystko potrafi Na każde pytanie odpowie Wystarczy wziąć je do ręki I wszystko będzie różowe Wystarczy wziąć je do ręki Dosypać ziarnko fantazji I już za chwilę można Dolecieć aż do gwiazdy Fantazja… To szkiełko nigdy nie płacze Zawsze jest w dobrym humorze To szkiełko wszystko rozumie Każdemu chętnie pomożeTo szkiełko wszystko potrafi..

Wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe.

udostępnij .2.6M views, 4.6K likes, 307 loves, 744 comments, 22K shares, Facebook Watch Videos from Świnoujście w sieci: Weekend - To Szkiełko wszystko potrafi .Tygodnik Płocki, Życzenia 2016-07-05 , *** To szkiełko wszystko potrafi,/na każde pytanie odpowie,/wystarczy wziąć je do ręki/i wszystko będzie różoweKlasa III nawet na zdalnym potrafi dobrze się bawić To szkiełko wszystko potrafi, Na każde pytanie odpowie, Wystarczy wziąć je do ręki, I wszystko będzie różowe.. : Bo fantazja, fantazja.. To szkiełko nigdy nie płacze, Zawsze jest w dobrym humorze.. Artystycznie prowadzi go Renata Jasińska i to ona stała się gospodarzem dla osób niepełnosprawnych .Fasolki Moja fantazja.mp3 • To szkiełko wszystko potrafi, na kazde pytanie odpowie, wystarczy wziąc je do reki i wszystko będzie rozowe Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Fasolki Moja fantazja.mp3 • To szkiełko wszystko potrafi, na kazde pytanie odpowie, wystarczy wziąc je do reki i wszystko będzie rozowe Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Wystarczy wziąć je do ręki,...To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie.

i już za chwilę można.. To szkiełko wszystko rozumie,To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.. To szkiełko wszystko potrafi na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe.. Oglądaj popularne treści od następujących twórców: Bandyta997(@bandyta997), krystianlakcar(@krystianlakcar), Aneczkaa(@aneczkaa.97), Robercik & Wawa(@robercikwawa), JanDanStudio(@jandanstudio.bffteam).. To teatr, który powstał z fascynacji Jerzym Grotowskim.. Tych samych, których nie mogłam się doczekać, kiedy się skończą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt