Następujące po sobie synonim

Pobierz

Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa "następujące" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz .Synonimy te zostały podzielone na 1 grupę znaczeniową.. kolejno, z rzędu.. 2 W znaczeniu potocznym określa się tak następujące po sobie zmiany osób lub zjawisk.. Pomiędzy wzrostem a rozwojem występuje zatem zasadnicza różnica.. Przeglądaj przykłady użycia 'nie następujący po sobie' w wielkim korpusie języka: polski.. 1 Rotowanie to czynność, która polega na obracaniu się wokół własnej osi, czyli inaczej rotacja.. Toggle navigation Słownik języka polskiego.. Słowniki PWN - zobacz ofertę >>3 następujące po sobie sygnały, powtórzone - przerwanie gry z możliwością dokończenia dołka (Reguła 6-8b).. Synonimy dla następowanie po sobie to: łańcuch .Niżej znajduje się kompletny spis wszystkich synonimów użytych w kontekście znaczeniowym w odniesieniu do następujących po sobie niepowodzeń: fatalizm, fatalność, fatum, niefart, niepomyślność, niepowodzenie, pech, zła passa, zły los, Grupy znaczeniowe kontekstu "w odniesieniu do następujących po sobie niepowodzeń"ciąg następujących po sobie - definicja, synonimy, przykłady użycia.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.consecutively.. Definicje do hasła: kanonada;Synonimy.pl Najczęściej wyszukiwane: zmiarkować się wszawo migawkowo dobroć mięknąć zapluty lodowato podstarzeć się opić się zrosnąć się przepracowywać się nadszarpać się doskonałość przeoczyć etyczny konsekwencja obwisły kompletny obserwator rodzina rozbity fascynacja golec runąć wybrać ucichnąć pijatyka doczepić rozwiesić żmudnyPoznaj definicję 'nie następujący po sobie', wymowę, synonimy i gramatykę..

(Te następujące po sobie wydarzenia nie były przypadkowe.)

(Pierwszy raz w życiu trafiłem dwa pod rząd.). 3 Rzecz banalnie prosta do zrobienia, bagatela.. Tagi dla wyrazów bliskoznacznych wyrażenia następowanie po sobieSyonimy i analogie dla słowa "następujących po sobie" w języku polskim pogrupowane według znaczeńPoznaj definicję 'następujący po sobie', wymowę, synonimy i gramatykę.. Synonimy dla następujące to: .Tłumaczenia w kontekście hasła "Nie następujące po sobie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Nie następujące po sobie zakresy stron są teraz prawidłowo eksportowane do pliku PDF, gdy używana jest opcja "Eksportuj jako każdą stronę".. Pojęciu rozwoju przedsiębiorstwa nadaje się zwykle szerszy wymiar niż pojęciu wzrostu.. Ze strony mediów nie pojawiła się żadna reakcja na to wydarzenie.. Ponadto okresy stosowania środków nie następowały po .zespół-następujących-po-sobie-zdarzeń - definicja, synonimy, przykłady użycianastępujący po sobie; następujący szybko po sobie; nasunięcie fałdowe; nasunąć; nasunąć się; Więcej tłumaczeń zawiera słownik rosyjsko-polski.Sprawdź synonimy do słowa - następujące - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych..

Słowo następujący posiada 11 synonimów w słowniku synonimów.

Człowiek niedoświadczony, początkujący w jakiejś dziedzinie.. Rotowaniem jest na przykład obrót Ziemi wokół własnej osi.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja Documents Słownik Collaborative .następujące; następująco; następujący; następujący okres; następujący po kolei; następujący po pierwszym; następujący po sobie; następujący szybko po sobie; nasunięcie fałdowe; nasunąć; nasunąć się; nasunąć się na myśl; nasuwa pytanie; Więcej tłumaczeń w słownik rosyjski-polsko.1 Debiutant i nowicjusz.. Szybkość następowania po sobie dźwięków czyniła tę alternatywę niemożliwą.Sprawdź synonimy do wyrażenia - następowanie po sobie - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. Synonimy te zostały podzielone na 1 grupę znaczeniową.. Słownik języka polskiego; Poradnia językowa; Korpus językowy; Młodzieżowe Słowo Roku; .. ciąg następujących po sobie.. Synonimy słowa następujący: następny, przyszły, taki jak następuje, taki oto, dalszy, inny, kolejny, późniejszy, spodziewany, nadchodzący, zbliżający,Słownik synonimów do słowa następujące.. że już noc i dzień nie następują po sobie, jak to bywa istotnie w okolicach podbiegunowych.. I had to work six days straight last week.Figury akrobacji lotniczej - zaplanowane i celowe działania pilota mające na celu wykonanie przez samolot akrobacyjny lub szybowiec akrobacyjny manewru o określonym torze i kształcie..

(Następujące po sobie koncerty mają podobny motyw przewodni.)

Przez wzrost przedsiębiorstwa .Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu PROCES, CHARAKTERYZUJĄCY SIĘ TYM, ŻE W JEGO PRZEBIEGU MOŻNA WYRÓŻNIĆ DWIE NASTĘPUJĄCE PO SOBIE FAZY.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. 2 W znaczeniu potocznym określa się tak następujące po sobie zmiany osób lub zjawisk.Elementy dzieła muzycznego - elementy porządkujące materiał dźwiękowy będący tworzywem dzieła muzycznego; w wyniku ich współdziałania dzieło uzyskuje określony kształt: melodyka - wyznacza następstwo dźwięków o różnej wysokości i różnym czasie trwania, rytmika - porządkuje materiał dźwiękowy w czasie, dynamika .Mar 15, 2022Pozostałe symptomy to: nocne poty, nietrzymanie moczu, nawracające infekcje dróg moczowych, zatrzymywanie wody w organizmie, bezsenność, zaburzenia pamięci, spadek zdolności poznawczych, lęk, napięcie nerwowe, zmęczenie, bóle oraz zawroty głowy, a także zaburzenia seksualne.Dodaj nowe hasło do słownika.. Figury akrobacji lotniczej są elementem akrobacji lotniczej, a ich punktowane przez sędziów wykonanie zalicza się do .inaczej kłaść uszy po sobie (synonimy do kłaść uszy po sobie) inaczej lecieć sobie w kulki (synonimy do lecieć sobie w kulki) inaczej łamać sobie głowę (synonimy do łamać sobie głowę) inaczej mieć w nosie (synonimy do mieć w nosie) inaczej nie mieć sobie równych (synonimy do nie mieć sobie równych)Najogólniej rzecz ujmując, rozwój to trwały proces ukierunkowanych zmian, w których można wyróżnić następujące po sobie etapy przemian..

Następujące po sobie kolejne figury akrobacji lotniczej nazywamy wiązanką..

Przeglądaj przykłady użycia 'następujący po sobie' w wielkim korpusie języka: polski.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "szybko następujące po sobie skurcze mięśnia rozciągniętego nagle" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Jeżeli znasz inne odpowiedniki znaczeniowe do wyrażenia "następowanie po sobie" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt