Wiersze dla dorosłej córki

Pobierz

Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Córko, życzę Ci Dnia Imienin tak fajnego jak tylko fajnym być może ten Dzień - spędzony w otoczeniu pełnym miłości, przyjaciół i rodziny.. Wciąż chcę by otworem stał przed tobą cały świat bo kocham cię najbardziej na świecie.Odpowiedź na: Życzenia urodzinowe dla córki - dorosłej i dla dziecka.. Niech nigdy nie brakuje niczego .Jun 1, 2022Kochana Córko, Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata.. Dla Ciebie kwiatki kolorowe.. Co chcesz, to w życiu zdobędziesz, Zawsze moim dzieckiem będziesz.. Najlepsze życzenia przesyłają rodzice.. Córeczko, W dniu urodzin życzę Ci samych pięknych dni w szczęściu i pogodzie, Niech słońce nigdy nie znika dla ciebie na co dzień.. Przeczytaj życzenia na dzień dziecka!Córeczko kochana!. Prosto z serca śle Tobie te najlepsze życzenia, Niech od dzisiaj wszystko na lepsze się w Twoim życiu zmienia.. Drukuj.. i pocieszaj sercem, aż smutek minie.. Nie drżyj nigdy wobec ciosu, nie załamuj rąk w potrzebie, ale słuchaj serca głosu.. Śmiej się głośno, ucz się dużo.. Wszelkie nauki Ci się przysłużą.May 31, 2022Ludzkiej przyjaźni i życzliwości Przed Tobą droga daleka, Przed Tobą sam życia kwiat, Bądź przez wszystkich kochany, Niech wita Cię cały świat, Nigdy nie zaznaj goryczy -Tego Ci me serce życzy.. Z sekundy na sekundę, z minuty na minutę, z godziny na godzinę, zmieniaj Swe życie odrobinę.Jun 1, 2022Spis treści: Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłego syna Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłej córki Życzenia wierszyki na Dzień Dziecka dla dorosłych Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci W dniu Dnia Dziecka życzę wszystkiego, czego pragniesz, by wszystko się .May 10, 2021Apr 8, 2021Życzenia urodzinowe dla córki..

Feb 17, 2021Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłej córki i syna.

Jesteś największym cudem w moim życiu Córko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!3 days agoKażdy dzień mocno doceniaj.. Jesteśmy z Ciebie niezmiernie dumni i życzymy Ci, Córko, abyś na swojej drodze spotkała tylko jasne strony życia, była zdrowa, kochana i szczęśliwa!. ***.May 26, 2022Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim Pokaż im wszystkim!. Dla smutnych bądź słońcem, dla głodnych bądź chlebem, dla spotkanych bądź radością, a dla najbliższych - niebem.. Kategoria: Dzień Dziecka.życzenia na dzień dziecka dla dorosłych.. byś się nigdy niczego nie bała.. i odważnie idź przed siebie.. Droga córeczko, jesteś dorosła, ale dla nas zawsze pozostaniesz naszą małą córeczką.Nasza Córeczko, każdego dnia sprawiasz radość i przynosisz nam szczęście swoim sukcesem.. Wyślij kwiaty.. Kochana Córeczko, rośnij zdrowa, dzielna, śmiała.. Nie zaglądaj zbyt często do kieliszka, ponieważ będzie Ci grała kiszka.. Mimo że masz już na karku sporo lat, To dla mnie nadal jesteś mały skrzat, Wciąż chcę, by otworem stał przed Tobą świat, Bo wciąż kocham Cię najbardziej na świecie, niezależnie ile masz lat, Życzę Ci, byś dziecinną radością zarażał innych ludzi..

Życzenia urodzinowe dla córki.Życzenia imieninowe dla córki.

Zobacz inne życzenia i wierszyki: życzenia na imieniny śmieszne imieniny Doroty - życzeniaWalentynka dla córeczki, życzenia walentynkowe dla dzieci.. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata.. I marzenia deserowe.. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości zmusza!Jun 14, 2021Córeczko, W dniu urodzin życzę Ci samych pięknych dni w szczęściu i pogodzie, Niech słońce nigdy nie znika dla ciebie na co dzień.. Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje .Wierszyki do pamiętnika o przyszlości.. Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. Bądź dla innych pomocą w trudnej godzinie.. Wzruszające życzenia, wierszyki dla dzieci od ich rodziców 1.06.21.. Kocha swe dziecię najbardziej na świecie.. Sukcesów W Życiu Szczęścia W Miłości Dużo Uśmiechów Dużo Radości Spełnienia Wszystkich Najskrytszych Marzen I Samych W Życiu Przyjemnych Wrażeń .Jun 1, 2022May 12, 2022May 25, 2022Życzenia Na Dzień Dziecka Dla Dorosłej Córki : Zyczenia Na Dzien Matki Najpiekniejsze Wiersze Dla Mamy Rymowane Wierszyki Uroczystosci Rodzinne Polki Pl - Za wszystko ci, tato, dziękuję, niezmiennie cię dopinguję..

... Bo tato córki uśmiechem udobruchany Stoi jak zaczarowany I wiecie!


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt