My your his her ćwiczenia dla dzieci

Pobierz

(naszych poglądów) 12.. Angielski.. Poza bardzo rozbudowanym działem Angielski dla dzieci proponujemy także inne języki obce.. Język angielski jest o tyle łatwiejszy od polskiego, że te przymiotniki nie odmieniają się: mój but - my shoe.. Znajdziesz tu słówka z wymową podzielone na kategorie tematyczne oraz bogaty zestaw ćwiczeń do wydruku utrwalających poznane słownictwo.. Mój jest po lewej.. Ćwiczenia z zakresu zaimków .Pronouns - jak poprawnie używać zaimków dzierżawczych?. A customer dropped his ticket.Ćwiczenia sprawdzające wiedzę z I semestru dla klasy 4 SP - PDF Zrób powtórkę z j. angielskiego z dzieckiem przed nowym semestrem!. 0862.1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulNiestety ale wkradł się błąd w treści.. ćwiczenie na odróżnianie obu zaimków, poziom początkujący, również dla dzieci otwórz.. Ebook zawiera 32 krótkie ćwiczenia sprawdzające, w jakim zakresie dziecko opanowało materiał przerabiany w 4 klasie.. Określ przynależność przedmiotów do poszczególnych osób: my, your, his, her, its, our.Poznaj przymiotniki dzierżawcze po angielsku: moje, twoje, jego, jej, nasze, wasz, ich z wymową.. Udanej zabawy!. Ćwiczenia sprawdzają znajomość zasad gramatycznych oraz słownictwa.. its - jego, tego.. I've got a brother but I haven't got a sister.Dla tych, którzy nie znają języka angielskiego, pozwolę je sobie wymienić..

→Ich dzieci są w ogrodzie.

(jej sukienkę) 8.. → To nie jest mój samochód.. Zaimki dzierżawcze występujące w funkcji przymiotnika stoją zawsze przed określanym rzeczownikiem i nigdy nie zmieniają swojej formy: This is my book.nasz - our.. (jego nowego samochodu) 10. wasz - your [nie, to nie pomyłka - to słówko jest identyczne jak twój] ich - their.. (swoje książki) 7.. (swoją sukienkę) 9.. Wszystkie sekcje są systematycznie rozwijane.. We do not hide (swoich poglądów) 13.Teoria i ćwiczenia z gramatyki języka angielskiego, wypracowania, przysłowia, krzyżówki, quizy.. Społeczność My your his her Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'my your his her': 10000+ MY / YOUR / HIS or HER Przebij balon.. To wcale nie znaczy, że zaimki dzierżawcze mine, yours, his, hers, ours, theirs występują zawsze na końcu zdania.. This isn't my car.. Proste przykłady, ćwiczenia krok po kroku, ćwiczenia dla dyslektyków i uczniów z trudnościami.My pen is red. sobota, 9 listopada 2013 Personal pronouns and Possessive adjectives - zaimki osobowe i przymiotniki dzierżawcze - ćwiczeniaMoje dzieci My children Pomimo tego, że w języku polskim zaimek dzierżawczy zmienia formę w zależności od rodzaju rzeczownika, który opisuje (mama, samochód, dzieci), w języku angielskim jego forma pozostaje bez zmian.Plik zaimki dzierżawcze.rtf na koncie użytkownika izunia2510 • folder język angielski ćwiczenia do sprawdzianow klasa 5 • Data dodania: 16 paź 20122 Uzupełnij zdania o rodzinie z ćwiczenia 1..

(wasze dzieci) 6.

Nasze słychać w domu.Więcej ćwiczeń dla Zaimki osobowe w języku angielskim: 0859.. Wszystkie zaimki dzierżawcze, poziom początkujący otwórz.. Można również spotkać się z użyciem his w rozumieniu his lub her, ale osoba wybierająca ten styl mówienia musi być przygotowana na to, że może zostać on odebrany jako seksistowski.. Bardzo ważne, by dziecko zapamiętało, że używamy ich ZAWSZE RAZEM Z RZECZOWNIKIEM.Akceptowalne jest też użycie his / her.. Possessive .Pronouns - jak poprawnie używać zaimków dzierżawczych?. Ebook zawiera klucz tak, aby rodzic wspólnie z dzieckiem .your (twój, twoja, twoje twoi, twoje) your (wasz, wasza, wasze wasi, wasze) his (jego) her (jej) its (jego, jej - np. zwierzęcia) their (ich) Oto, co warto o nich wiedzieć: 1. my - mój.. (swój samochód) 11..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt