Korektor barwiący do usuwania rys i przetarć

Pobierz

Nie malować!. Zalecany do powierzchni z drewna, płyt i tworzyw.. Uszkodzone przedmioty Parkiety i panele laminowane, Meble (stoły, krzesła, szafy, komody itp.), Schody, Drzwi,Korektor barwiący KOLORFIX do retuszu rys i przetarć - Macore Macore ciemny | Korektor KOLORFIX służy do szybkiego retuszu kolorystycznego drobnych rys i przetarć na powierzchniach mebli, parkietów, elementów z drewna lub tworzyw drewnopodobnych.Korektor barwiący w pisaku.. Do barwienia uszkodzeń na produktach z drewna, tworzyw sztucznych, metalu, ceramiki, kamienia.. Oferta zawiera szeroką paletę kolorów.Kup teraz na Allegro.pl za - 40,92 zł - Korektor KOLORFIX do rys i przetarć - Grusza jasna na Allegro.pl - Lubliniec - Stan: nowy - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Korektor pędzelkowy KOLORFIX służy do szybkiego retuszu drobnych rys i przetarć na powierzchniach mebli, parkietów itp. Do zastosowania na produktach wewnątrz pomieszczeń.Wysyłka w ciągu 48 godz. (7 szt. w magazynie) Korektor KOLORFIX służy do przeprowadzenia szybkiego retuszu kolorystycznego drobnych rys i przetarć, które powstały na powierzchniach mebli, parkietów oraz innych elementów z drewna lub tworzyw drewnopodobnych.. Oferta zawiera szeroką paletę kolorów.Korektor PiCo LINER zawiera szybkoschnącą farbę kryjącą..

Alternatywnie można użyć do aplikacji bawełnianej ściereczki trykotowej, nasączonej korektorem KOLORFIX.

Odtwarzanie struktury drewna:Miejsce poddawane retuszowi musi być suche, pozbawione kurzu i odtłuszczone.Korektor barwiący KOLORFIX do retuszu rys i przetarć - Wenge Wenge | Korektor KOLORFIX służy do szybkiego retuszu kolorystycznego drobnych rys i przetarć na powierzchniach mebli, parkietów, elementów z drewna lub tworzyw drewnopodobnych.Ottimo Systems Kolorfix Korektor Barwiący G21009 - Opis i dane produktu Korektor KOLORFIX służy do szybkiego retuszu drobnych rys i przetarć na powierzchniach mebli, parkietów itp. Do zastosowania na powierzchniach znajdujących się wewnątrz pomieszczeń.Korektor pędzelkowy KOLORFIX służy do szybkiego retuszu drobnych rys i przetarć na powierzchniach mebli, parkietów itp.. Rodzaje uszkodzeń Przetarcia, Delikatne rysy.. Zobacz pozostałe akcesoria malarskie podobne do Ottimo Systems KOLORFIX korektor barwiący picobello do retuszu rys i przetarć G210090111 w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h!Apr 20, 2022korektor kolorfix służy do szybkiego retuszu drobnych rys i przetarć na powierzchniach mebli, parkietów itp.rodzaje uszkodzeńprzetarcia,delikatne rysy.uszkodzone przedmiotyparkiety i panele laminowane,meble (stoły, krzesła, szafy, komody itp.),schody,drzwi,fronty kuchenne.zalety produktupoliestrowa końcówka pozwalająca na precyzyjną …Informacje o Korektor KOLORFIX do rys i przetarć - Czarny - w archiwum Allegro..

Rysy i przetarcia zabarwiać poprzez delikatną punktową aplikację lub płynnymi pociągnięciami korektora wzdłuż uszkodzenia.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt