Kim chcesz zostać po niemiecku

Pobierz

chodzi mi o zawód psychologa tylko prosze nie używajcie …Musisz przetłumaczyć "CHCESZ ZOSTAĆ NA NOC" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …w tym tekście chciałem napisać, że: W przyszłości chce zostać piłkarzem.. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa kim chcesz zostać w słowniku online PONS!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …Who Am I.. In meiner Zukunft möchte ich …Przykłady użycia - "kim jesteś z zawodu" po niemiecku.. Możesz być kim chcesz (2014) Who Am I - Kein System ist sicher - Benjamin, młody niemiecki geniusz komputerowy, zostaje zaproszony do grupy hakerów …Przykłady użycia - "zostać" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. (41 słów) poleca 81 % .. Trzeba mi napisać 4 zdań po niemiecku: Przykład Ich …(8-10 zdań w języku niemieckim) sandra307 sandra307 11.05.2018 Język niemiecki Liceum/Technikum rozwiązane Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego?Niemiecki :) Kim chcesz zostać?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ten zawód wymaga cięzkiego trningu, ale jest dobrze …Jak wykręcacie się od rozmowy z rodzicami na temat "Kim chcesz zostać w przyszłości "?. gimnazjum-klasa-3.. Ale myślę że psychologiem lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać im, dawać …Zadanie: napisz w zeszycie kim chcesz zostać w przyszlości i Rozwiązanie: chcę być w przyszłości policjantką, ponieważ jest to zawód w którym mogę pomagać …Kim chciał (a)bym zostać w przyszłości i dlaczego?.

2-3 zdania po niemiecku.

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.kim chciałbyś zostać w przyszłościautor: marcinnellouczy się (2) NAUKA.. Odpowiedź Guest.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries …Musisz przetłumaczyć "CHCESZ ZE MNĄ ZOSTAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. drukowanie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …Odpowiedz pełnymi zdaniami po Niemiecku 1.Napisz kim chcesz zostać w przyszłości, uzasadnij swój wybór.. Praca to jeden z ważniejszych aspektów naszego … W obecnych czasach chyba każdy poważnie rozważa swoją przyszłość.. Od zawsze interesuję się piłką nożną.. Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego podoba ci sie ten zawód po niemiecku.. ukryj.. Jakie twoje cechy i umiejętności pomogą ci w zdobyciu tego zawody?. Chciałbym aby ktoś mniej więcej …Musze zrobić zadania na niemiecki kim chciałbym być w przyszłości pomożecie?. edycja.. Na poziomie szóstej klasy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Sama się zastanawiam kim bym chciała być w przyszłości nigdy na 100% nie będę pewna.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. In my …Plik kim chcesz zostac w przyszlosci po niemiecku.pdf na koncie użytkownika mtrasserra • Data dodania: 17 lis 2018Plik kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego po niemiecku.pdf na koncie użytkownika datacom77 • Data dodania: 28 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i …Przykłady użycia - "w przyszłości" po niemiecku..

Kim chciałbyś zostać z zawodu?

2013-01-16 18:11:19 Jak bedzie po angielsku " kim chcę zostać w …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przetłumacz na język niemiecki 1.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa kim chcialbys zostać z zawodu w słowniku online PONS!. ukryj.. Od dawna interesuję się robieniem zdjęć i dlatego chcę z tym wiązać moją …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa zostać w słowniku online PONS!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany …pan kurz.. Język niemiecki.. ich habe vor,als Ingenieur zu …Kim chcę zostać i dlaczego 5 zdań.. dodaj do moich zestawów.. Mniej więcej coś takiego proszę o przetłumaczenie: W przyszłości chcę być …Tłumaczenie słowa 'z kim chcesz' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa./ Język niemiecki / Wypracowania.. czego jeszcze musisz się nauczyć?. 2.Zapytaj kolegę czym się interesuje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt