Napiszcie w zeszycie przedmiotowym historyjkę

Pobierz

Praca domowa do przesłania do 19.05.2020 r. Na podstawie wiadomości z dzisiejszej lekcji napiszcie w zeszycie w jaki sposób rośliny i zwierzęta radzą sobie ze zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturą.. W wolnym czasie planuję wycieczki.TEMAT I ZADANIA DO WYKONANIA W ZESZYCIE PRZEDMIOTOWYM Topic: 1.. Przygotowałam dla Was dwa tematy.. Praca zostanie oceniona.- 30.. W zeszycie przedmiotowym napiszcie co powstało w miejsce kopalń i hut u naszych zachodnich sąsiadów.. Pozdrawiam.. Otwórzcie ścieżkę 41 na CD2, w podręczniku na str. 50 posłuchajcie a następnie przeczytajcie historyjkę.. Nazwij po angielsku wszystkie widoczne artykuły spożywcze.Napisz krótką historyjkę ze swojego życia 2013-03-13 16:11:04; Napisz jakąś krótk .. Aby otrzymywać powiadomienia, wyraź na to zgodę w ustawieniach przeglądarki, np. dla Chrome, Safari, Edge lub Firefox .Napisz historyjkę, wykorzystując 6 podanych czasowników w czasie pszeszłym.. Zadanie 1, strona 60.Następnie napiszcie w zeszycie krótką notatkę na temat ustawiania dodatkowych opcji animacji (strona 98 - podręcznik do informatyki).. Materiały: podręcznik, zeszyt, zeszyt ćwiczeń.. Uzupełnij ćw.. 26.03.2020r Temat: Czynności wykonywane w czasie wolnym.. Następnie w zeszycie z języka polskiego napiszcie notatkę: W .Wyobraźcie sobie, że w Waszych domach nie ma mediów.. Oceń to zadanie:Od kilku lat wiążę swoje życie zawodowe z historią..

Napiszcie w zeszycie opowiadanie ( min.

Podkreślcie wyrazy nowe i znajdźcie ich znaczenie.. Na stronie wydawnictwa Migra opracować temat 8 (punkt 4 i 5) - Kompozycje, historyjki i gry w języku Scratch.. KLASA 5APiątek - 24.04.2020 J. polski Droga czwartoklasistko!. Zrealizowane zadania proszę odesłać na adres e-mail.. Nedziele i święta były dniami wolnymi od pracy, udawano się wówczas do miejscowego kościoła oraz na jarmark, gdzie można było nabyć chusty, korale, obrusy oraz ozdobne fartuchy.. Proszę z wykonanych notatek w zeszycie oraz w zeszycie ćwiczeń wykonać zdjęcia i wysłać na adres mailowy: .. - zadanie 1, str. 90 w podręczniku.. Przeczytaj tekst z zadania 1 jeszcze raz i zanotuj w zeszycie: Erneuerbare Energien auf der Insel Samsø: 3.Przeanalizujcie mapy na str. 130, 133.. Pracując z tekstem, wykonajcie kolejne zadania z karty pracy.. Czytaj dalej.. Kto mi pomorze napisać?. - strefa ucznia - wybierz podręcznik -praca samodzielna - temat 8 Kompozycje, historyjki i gry w języku Scratch- pobierz temat.. 1 na str. 68 spróbuj nazwać wszystko, co widzisz na obrazkach.. Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń na str. 50 - 51 i 52-54.. 1 str. 59 (nagranie 2.27) • Popatrz na ilustracje do historyjki Jungle Fun.. Jungle fun - czytamy historyjkę obrazkową..

Napiszcie w zeszycie wyjaśnienie.

Przeanalizujcie mapy str. 130 i 133 w podręczniku.. DO TEMATU 1: Zad.. Wykonajcie ćwiczenia: 2,3 i 4 - zeszyt ćwiczeń, str. 101- 102.. Następnie zastanówcie się i napiszcie w jednym zdaniu - czy te sposoby, które wymieniliście zacieśniają, czy raczej rozluźniają więzi rodzinne.Opisz w zeszycie przedmiotowym trasę wycieczki z kasprowego wierchu do schroniska Murowianiec przez Czarny Staw Gąsienicowy.W opisie uwzględnij kolory szlaków turystycznych, wysokości bezwzględne oraz nazwy szczytów i przełęczy.. Proszę napisz temat w zeszycie przedmiotowym: Przyglądamy się namalowanemu pejzażowi.. Prześlijcie mi zdjęcie notatki - 5.06 ( do godziny 16).. Praca domowa.. Pamiętajcie, że w Was wierzę i wiem, jakie ciekawe macie pomysły!. W podręczniku na stronie 81, przeczytajcie informacje o wysokich drzewach.. W ćwiczeniach na str. 49 uzupełnijcie historyjkę na podstawie podręcznika.. Pasjonuje mnie także sztuka oraz narciarstwo.. Temat: Poczta bez znaczka + netykieta.. gimnazjum-klasa-2.. Z Kasprowego Wierchu (1987 m n.p.m.) ruszamy czerwonym szlakiem w kierunku południowo .6.. Przygotują was one do stworzenia opowiadania o tym, co przydarzyło się bohaterom komiksowej historyjki.. Now I know - powtórzenie wiadomości z Unitu 5.. Przeczytajcie historyjkę.Notatka w zeszycie : ćwiczenie 4, 6, 8 ..

W zeszycie ćwiczeń 1,2/82.

3 spójrzcie na obrazki i napiszcie w zeszycie zdania zamieniając obrazki na wyrazy.. Temat 1: Programujemy historyjkę.Proszę rozwiązania zapisać w zeszycie przedmiotowym.. W zeszycie przedmiotowym w oparciu o podręcznik str.134/135 napiszcie co powstało w miejsce kopalń i hut u naszych zachodnich sąsiadów.W zeszycie ćwiczeń do wykonania ćw.. Pracę zapiszcie w zeszycie przedmiotowym lub na kartce.Klasa V - informatyka 2 godziny.. Język niemiecki.. 12 i .. Proszę o zapisanie poniższych zdań w zeszycie przedmiotowym:Mein Schreibtisch ist blau.Mein Bett ist rot.Mein.. Życzę Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku dużo zdrowia, uśmiechu i abyśmy jak najszybciej spotkali się w szkole.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napiszcie w zeszycie przedmiotowym historyjkę, wykorzystując przyniajmniej 6 podanych czasowników w czasie przeszłymNapisz w zeszycie przedmiotowym historyjkę, wykorzystując przynajmniej 6 podanych czasowników w czasie przeszł… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.W zimowe długie wieczory kobiety spotykały się przy palenisku, darły gęsie pióra, śpiewały i żartowały.. Z entuzjazmem czytam publikacje poświęcone starożytności oraz średniowieczu.. wysyłanie wiadomości za pomocą poczty elektronicznej .. zapoznanie z zasadami netykiety .. Zapiszcie temat lekcji w .W zrozumieniu tematu pomogą Wam e- podręczniki ,,Środowisko przyrodnicze i gospodarka Niemiec"..

2.W zeszycie ćwiczeń: w ćw.

Lekcja 13zeszyt przedmiotowy, W zeszycie przedmiotowym muszą znajdować się wszystkie przekazywane przez nauczyciela materiały dodatkowe, Zeszyt ucznia może być sprawdzany w dowolnym momencie, Zeszyt zabrany do sprawdzenia jest oceniany pod kątem kompletności notatek, ich poprawności merytorycznej i estetyki.Teraz przypomnijcie sobie co zaszło pewnego dnia w chatce Jagi i Łamignata (3 strona w komiksie).. Zadanie domowe : Napisz historyjkę, w której przedmiot codziennego użytku ( marzy, czuje, myśli) i przeżywa niesamowitą przygodę.. historyjka.. Z jakich odnawialnych źródeł energii korzystają mieszkańcy wyspy Samsø?. Materiały do nauki 14-18.12. :Proszę w zeszycie przedmiotowym zapisać notatkę, która została przesłana na e-mail.. W zeszycie przedmiotowym: w ramach powtórki, napisz następujące informacje o sobie: - napisz 2 zdania, co potrafisz robć i 2 zdania o tym, czego nie potrafisz, np. I can sing.. Proszę napiszcie streszczenie jednego rozdziału lektury pt. "Mikołajek".. 1,5 strony) na temat podróży w poszukiwaniu skarbów.. Proponuję, abyście w tym tygodniu (16- 20 marca) napisali pracę pisemną z Dziadów" cz. II Adama Mickiewicza.. Przeczytajcie informacje i sporządźcie notatkę na temat zaproszenia - podręcznik str. 209.. Wejdźcie na e- podręczniki ,,Środowisko przyrodnicze i gospodarka Niemiec".. Wybierzcie jeden temat i napiszcie wypracowanie.. Proszę o przesłanie .Napisz w zeszycie przedmiotowym rosyjskie odpowiedniki posanych form powitania i pożegnania.. Przeczytaj tekst, a następnie napisz w zeszycie przedmiotowym jego streszczenie w języku polskim.. W razie pytań, wątpliwości piszcie do mnie na mariaglod306 .Proszę w zeszycie przedmiotowym zapisać datę, temat i wymienione zadania z podręcznika.. WDŻ - Zadanie: Ułóżcie przepis, na święta pełne miłości - szczegółowe informacje zostały przesłane na e-mail.. Question from @Patryczek2003 - Szkoła podstawowa - Język rosyjskiW zeszycie ćwiczeń wykonajcie ćwiczenie 1,2 s. 108.. Termin zadania - poniedziałek ( 8.06).. (to zaznaczone).. Tym razem nie odsyłacie.swoich prac.. Odpowiedź Guest.. Zapytajcie rodziców, co to znaczy: nie dać sobie w kaszę dmuchać.. Otwórz podręcznik na stronie 256, popatrz na reprodukcję dziełaW zeszycie zróbcie tabelę z trzema kolumnami: rzeczowniki/ czasowniki / przymiotniki - wstawcie do odpowiedniej kolumny wyrazy z wiersza.. Zastosujcie znaki interpunkcyjne poznane na lekcji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt