Podziękowanie za wieloletnią pracę nauczyciela

Pobierz

W dniu tak ważnym i znaczącym zwracam się do Pani w imieniu całej Rady Pedagogicznej ze słowami gorących podziękowań za Pani wieloletnią pracę, za wysiłek i trud wychowawczy; za serce, które wciąż życzliwe zarówno dla uczniów, jak i dla nas - młodszych kolegów i koleżanek.Z dniem 15 lipca 2020 roku przestaję pełnić funkcję Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, z tego względu pragnę Państwu serdecznie podziękować za wieloletnią współpracę ukierunkowaną na dobro dzieci i młodzieży, podnoszenie jakości edukacji oraz wzmacnianie kompetencji zawodowych nauczycieli.. W dniu 25 kwietnia 2018 r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie uroczyście pożegnano odchodzącą na emeryturę Panią Weronikę Mizerek.. Serdecznie dziękujemy za Państwa udział w wychowaniu wielu pokoleń młodych ludzi, za serce włożone w ich proces edukacji, za współpracę, uśmiech, dobre rady i .Dziękujemy za zaangażowanie, życzliwość, poświęcenie i trud włożony w pracę dla naszej szkoły.. Życzymy Ci wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.Back; Regulamin Senatu; Skład senatu kadencja 2018-2022; Skład stałych komisji senackich 2018-2022; Roczny plan stałych posiedzeń Senatu w roku akademickim 2021/2022Podziękowania za wieloletnią pracę od ZNP.. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły..

Dziękuję za długoletnią współpracę.1.

2 days agoApr 13, 2021Oct 9, 2020PODZIĘKOWANIA Szanowni Państwo, Nauczyciele z całej Polski Składamy Państwu serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę w kształceniu studentów Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im.. Dziękujemy za to, że w sekretariacie zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik:) Cała społeczność Centrum życzy Pani zdrowia, realizacji marzeń, samych pogodnych i radosnych chwil!Jun 14, 20224 days agoAug 25, 2021Podczas spotkania wręczone zostały nagrody Prezydenta na zakończenie pracy w zawodzie nauczyciela.. Dziękujemy, że przez wiele lat dzieliłeś się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, które pomagały nam osiągać kolejne cele.. Dziękujemy za te lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość.. Życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań.. Zapewniam, że zachowuje w życzliwej pamięci lata spędzone w szczycieńskiej Uczelni.. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.Uczniowie z klasy.. Dziękujemy, że była Pani (był Pan) z nami przez .nauczania na odległość.. Kamila, dziękuję że tak zadbałaś o tego klienta.. Pożegnanie w imieniu Rady Pedagogicznej.. Jeszcze raz dziękuję, życząc spełnienia zawodowego.. Dziekuję pracownikom Szkoły za miłe słowa i uśmiechy, których mi nie szczędzono..

Jesteście wysokiej klasy specjalistami, wielu z ...Podziękowania za wieloletnią pracę.

Choć nasze zawodowe drogi się rozchodzą, chcę, żebyś wiedziała, że praca z Tobą była dla mnie niezwykłym zaszczytem i przyjemnością.. Życzę bez wyjątku wszystkim osobom związanym z Wyższa Szkoła PolicjiJun 27, 2020Mam nadzieję, że nasze zawodowe drogi jeszcze kiedyś się przetną.. Gosiu, dziękuję, że pomogłaś Magdzie.W ostatnim czasie mieliśmy okazję podziękować za wieloletnią pracę, wspaniałym nauczycielom i pracownikom ZSP nr 1, którzy w tym roku szkolnym odeszli na emeryturę.. Dziękuje tym wszystkim, którzy okazali mi wiele serdeczności.. dr Zbigniew Mikołajczyk Zastępca Komendanta-Prorektor wraz z podinsp.Apr 8, 2022Twoje zaangażowanie, sumienność oraz rzetelność pozwoliły nam wspólnie zrealizować wiele ważnych projektów.. Aniu, dziękuję, że ogarnęłaś temat w tak szybkim tempie.. Iza, dziękuję, że pokazałaś opanowanie w tej sytuacji.. Szanowna Koleżanko!. Mariusz, dziękuję, że tak szybko to załatwiłeś.. Począwszy od 2016 roku okres mojej .Apr 19, 2022Z tej okazji Wójt i Rada Gminy Dębica składają serdeczne podziękowanie za dotychczasową pracę i wieloletnie zaangażowanie w działalność Szkoły..

Podczas spotkania wręczono gratulacje i dokument stwierdzający powierzenie stanowiska dyrektora:Jak wyrazić podziękowanie za pracę?

Karty Nauczyciela: Za wieloletnią pracę nauczyciel otrzymuje nagrodę jubileuszową w wysokości: 1) za 20 lat pracy - 75% wynagrodzenia miesięcznego; 2) za 25 lat pracy - 100% wynagrodzenia miesięcznego; 3) za 30 lat pracy - 150% wynagrodzenia miesięcznego; 4) za 35 lat pracy - 200% wynagrodzenia miesięcznego;W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia.. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.. € Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko jednorazowe życzenia dla nauczycieli i pracowników adninistracyjno - obsługowych, ale to okazja do licznych spotkań w gronie nauczycieli czynnych jak i emerytów.. € Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Tarnowie zorganizowałaRoman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty spotkał się 24 września z dyrektorami szkół i placówek Dolnego Śląska, którzy po wielu latach pracy na rzecz oświaty przeszli na emeryturę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt