Suliko tekst gruziński

Pobierz

Ale nadaremnie ściga mnie twój wzrok.. Inna jestes już Suliko.. Wiłam z przędzy nić długą nić, z nici powstał szal zwiewny szal.. Ale nadaremnie ściga mnie twój wzrok, inna jesteś już Suliko.. Opublikowano: 2022-04-28.. Sprawdź słowa piosenki Suliko Chór Czejanda, zobacz teledysk.. Jest to pikantna pasta z papryki, pomidorów i.nagranie amatorskie (amateur recording) cover version, oparto o interpretacje zespolu KOLOR, słowa nie bedace tlumaczeniem oryginalu gruzinskiegoDla wszystkich kobiet w dniu waszego świętaNarodowy Baler Gruzji "SUKHISHVILI".. Słowik w gąszczu zgiął młody liść.. Bo umiera miłość kiedy stargasz .Wiosną młode serca bez miłości schną, Gdzie ty jesteś, mów, Suliko?. Ale nadaremnie ściga mnie twój wzrok, Inna jesteś już Suliko.. Wiłam z przędzy nić długą nić, Z nici powstał szal zwiewny szal.. Zdrada rani serce, kolec rani dłoń, zapłakała w głos Suliko.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Pięknie pachnie chleb pachnie miód, Proszę napij się ucisz głód.. Z nici powstał szal ,zwiewny szal.. Szal do przędzy niepodobny nic a nic, i ty jesteś już nie ten sam.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.Suliko.. W bujnym lesie kwiat róży drży, Na jej płatkach lśnią rosy łzy.. Zapytałem tak, jak wzdycha wody dno:Na jej płatkach lśnią rosy łzy..

Sukhishvili w Polsce!Tłumaczenie "სულიკო (sulik'o)" Trio Tbilisi z gruziński na angielski.

inna jesteś już, Suliko.. Szal do przędzy niepodobny nic a nic, i ty jesteś już nie ten sam.. Szal do przędzy niepodobny nic a nic, i ty jesteś już nie ten sam.. Pobladł jeździec i ruszył w cwał, w locie zerwał kwiat róży .Wszystkie rozwiązania dla AKAKI - PISARZ GRUZIŃSKI ("SULIKO").. Szal do przędzy niepodobny nic a nic.inna jesteś już Suliko.. Nad kochaną swą różą dziś.. .Melodię "Suliko" gra na ustnej harmonijce Wojciech Lipiński.. Zapytałem tak, jak wzdycha wody dno: Czy to jesteś ty, Suliko?. Gruziński balet, tańce Gruzji.. Szanowni Goście, Suliko na stałe wpisało się w jedno z tych miejsc w Podkowie, które trzeba odwiedzić.. Prosze napij sie ucisz głód.. Inna jestes już Suliko.. Nad kochaną swą różą dziś.. Dziobkiem przywarł do listków drzew; W ciszy lasu w krąg zabrzmiał śpiew.LT → angielski, gruziński, rumuński → Katie Melua → სულიკო tekst სულიკო (Suliko) Artysta: Katie Melua (ქეთი მელუა) • Utwór wykonywany również przez: BasianiSpragnionemu dajże wody wyjdź przed dom, Czemu kryjesz się Suliko.. Wiłam z przędzy nić długą nić, z nici powstał szal zwiewny szal.. Wiłam z przędzy nic ,długą nic.. Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.Pięknie pachnie chleb pachnie miód, proszę napij się ucisz głód.. Wiłam z przędzy nić, długą nić, z nici powstał szal, zwiewny szal..

Tu jsem vísce blíž růži zřel, slzo...Chór Czejanda - Suliko - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.

Zdrada rani serce kolec rani dłoń, zapłakała w głos Suliko.. Wiłam z przędzy nić długą nić, z nici powstał szal zwiewny szal.. Słowik w gąszczu zgiął młody liść.. Ale nadaremnie ściga mnie twój wzrok.. Szal do przędzy niepodobny nic a nic, i ty jesteś już nie ten sam.. Pobladł jeździec i ruszył w cwał, w locie zerwał kwiat, róży kwiat.. Ale nadaremnie ściga mnie twój wzrok, inna jesteś już Suliko.. Czy to ty tak pięknie wznosisz głowę swą, Kwitnąc z dala stąd, Suliko?. Pobladł jeździec i ruszył w cwał, w locie zerwał kwiat róży .Zadzwoń teraz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt