Zadania do lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Rozwiąż test!Gang Niewidzialnych Ludzi to: Felix, Net i Nika niewiem Morten i jego androidy Manfred pomógł Netowi i Felixowi w sprawdzianie z geografii.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.Ułóż 10 pytań do lektury felix net i nika.. Fałsz Prawda niewiem Kim był duch mężczyzny?. Tytułowymi bohaterami powieści są uczniowie gimnazjum: szczupły, jasnowłosy Felix Polon (przez "x" na końcu, jak mawiał), wysoki i chudy jak tyczka Net Bielecki.. Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Warto się sprawdzić.. Część 3.. Wytyczne.. Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda.Pierwszy dzień w szkole Felix Polon przychodzi na rozpoczęcie roku będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum Po apelu nie wie do jakiej iść sali.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Podstawowa · Język polski · Lektury.. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach z pewnego warszawskiego gimnazjum, nie tylko dla trzynastolatków!Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i. nastoletnich uczuciach.Nie będziecie się mogli oderwać!Książka .Klasy 4-6 - lektury 4 klasa 4 - Gramatyka 5 klasa 5 - Gramatyka 6 - Klasa 6 - Gramatyka Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

aktorem nie było tego w książce niewiem słynnym naukowcem słynnym Wynalazcą i dyrektorem szkoły pilotem Czy ojciec Niki żyje?. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Pierwszy dzień w szkole.. Marcel i Ruben Gang Niewidzialnych Ludziz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Test.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianLapbook z lektury Felix, Net i Nika.. Kim jest ojciec Felix'a?Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Felix, Net i Nika.. Skąd znają się Felix, Net i Nika?. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. z podwórka chodzą do tej samej klasy są kuzynami Kto okradł Felixa?. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Kraków Warszawa Wrocław Który z tytułowych bohaterów nosi nazwisko Mickiewicz?. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Baza na szkolnym.. Test"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Część 1. a) Kornel Makuszyński b) Simon van der Geest c) Rafał Kosik d) Roal Dahl e) Grzegorz Kasdepke f) Henryk Sienkiewicz 2) Głównymi bohaterami byli __________, __________ i __________..

pytanie 1 z 15 Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?

Test składa się z 12 pytań.. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnienia c) na lekcji informatyki - Net zaimponował Felixowi wiedzą i zwrócił na niego uwagęQuiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. 28 grudnia 2020 11:24Wypracowania.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .QUESTION.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Felix Net Nika Jaki napis widnieje na furgonetce, którą przemieszczają się członkowie gangu?. Warto się sprawdzić.. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie · Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej.. Autorem książki jest Rafał Kosik..

DalejStreszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".

REKLAMA.NOWA GRA.. 14 stycznia 2020.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Learn vocabulary, terms, and more with flashcards, games, and other study tools.Streszczenia lektur Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ściągaj Streszczenie szczegółowe Stefan, strażnik banku, kończy zmianę i wita się z panią Lucynką, sprzątaczką, która właśnie zaczyna pracę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Test wiedzy W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Oct 21, 2020Test wiedzy na temat powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Kim była Lucynka?. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. 1.Kradzież w banku, w którym pracuje mama Felixa.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Plan wydarzeń · 1.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Co Net nosiła zawsze w plecaku?. Ilość pytań: 9 Rozwiązywany: 9732 razy.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. a) Felix, Net, Nika b) Profesor Gąsowski, Adaś Cisowski, ..

Only $35.99/year.Oct 14, 2021Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.

Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Rafał Kosik Bolesław Prus René Goscinny Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o Julianie Tuwimie Gdzie urodził się Julian Tuwim?RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Napisz opinię o produkcie: Felix, Net i Nika oraz .Pierwszy tom bestsellerowej serii.. Pierwszy dzień.. Nika charakterystykaOct 4, 2020Temat wypracowania: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik - Recenzja książki.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi'' - plan wydarzeń.. Sprawdź się!. "Przeprowadzki" "Transport zwierząt" "Usługi hydrauliczne"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Część 2.. 1) Kto napisał tą powieść?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Zgłoś nadużycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt