Uzupełnij dialog posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi

Pobierz

Szukam sklepu z zabawkami.. Zadanie 3 Ułóż zdania tak, aby powstał dialog, i zapisz go w zeszycie.. 3 KOMPAKT Zeszyt ćwiczeńUzupełnij dialogi zwrotami z ramki.. He's got a 4 beard .Uzupelnij dialogi zwrotami z ramki posluchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi Wyrazy z ramki.. (Przepraszam.. Wykonaj zadanie 2/43 - wybierz jedną osobęę i na podstawie notatek napisz w zeszycie dialog.. 7 przyporządkuj wyrazy z ramki bohaterom cyklu powieściowego biuro detektywistyczne lassego i mai prosze o…Wyobraź sobie, że przeprowadzasz rozmowe z łowcą słów.. 5 Uzupełnij zdania właściwymi określeniami czasu.. Zad1/31 klasa 5 WYRAZY Z RAMKI: Food idea Why don't Let's No,thankUzupełnij dialogi zwrotami z ramki.Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Uzupełnij dialogi zwrotami z ramki.Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi .. Haus Odpowiedź na zadanie z Das ist Deutsch!. Przeczytaj i posłuchaj (CD 2.53) teraz tekstu "Ghost town" na stronie 82 (w podręczniku) i wykonaj zadania:Uzupełnij dialog zgodnie z poleceniem.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. )Ther Odpowiedź na zadanie z Bugs Team 3Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. Wykonaj zad.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Proszę o odpowiedź wogule […]KROK 6.. KROK 5.. Następnie posłuchaj nagrania (CD 2.50) i sprawdź..

Posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.

Uzupełniamy:1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij zdania odpowiednimi przyimkami.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Dla chętnych: wykonaj zadanie 1 i 2 ze strony 57 w zeszycie ćwiczeń.2 2.21 e Posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi, a następnie powtórz.. Ustal kolejność wypowiedzi w dialogu.. W ćwiczeniach wykonaj proszę zadanie 4 str 34.. Przeczytaj opisy i zakreśl odpowiednie wyrazy.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Napisz pełne zdania.. Girl My name is Rebecca.… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o uzupełnij dialog zwrotami z ramki posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. W zeszycie uzupełnij dialog czasownikami z ramki.. Pierwsza wypowiedź została wyróżniona.1 CD1.06 MP3006 Posłuchaj dialogu.. Posłuchaj nagrania i sprawdź (docwiczenia.pl Kod: A4GS61) pp«ers.. 3 02 Uzupełnij dialog.. Kto jest nowym uczniem w klasie?. Posłuchaj nagrania i sprawdź (2.04.).. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Przeczytaj tekst i uzupełnij luki w tekście wybierając poprawna odpowiedź A, B lub C.. Posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.. Odpowiedz na pytanie.. Następnie dopisz jego odpowiedzi.. Uporządkuj dziedziny w których rząd rosyjski prowadził politykę wynaradawiania Polaków..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

1.usunięcie polskiej historii z kursu szkolnego ….Karen ma jutro test, a jej Tata daje jej rady.. Zapisz je w zeszycie.. Posłuchaj nagrania i sprawdź rozwiązanie.. Wykonaj zad.. 2011-10-02 14:29:51 Uzupelnij zdania czasownikami z ramki w czasie terazniejszym 2011-07-24 17:41:12Książka z polaka słowa z uśmiechem nauka o języku ortografia dla 6 klasy str 106. zad.. Uzupełnij dane chłopca.. Wykonaj zad.. breakfast time.Zadanie 1 Uzupełnij dialog, wysłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.. Zadanie 2 Uzupełnij key phrases i zapisz w zeszycie.. Strona 103 (podręcznik, dialog) 1.. Następnie odpowiedz na pytanie.. Wpisz numery z ramki przy odpowiednich dziedzinach.. Actions Joanna Skubisz-Martins copied zadanie z podręcznika from zadanie z podręcznika in list Lekcja 28.05.2020 Temat: I don't think so - speaking.Uzupełnij dialog w sklepie słowami z ramki.. zad 4/60 - nagranie.. 2 CD1.06 MP3006 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Na podstawie tresci utworu zapisz pytania, które można by zadać rozmówcy.. Proste trzeba wstawić 4 zdania.. Ramka: Nice to mee you Come in Me, too Are you ready ROZMOWA:Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania EGZAMIN.. albo w eDesku: KROK 4.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Uzupełnij zdania 1-5.. Vittorio, I've never worn anything like that in my life.Uzupełnij rozmowę czasownikiem sein we właściwej formie..

w ćwiczeniu 1. posłuchaj nagrania i sprawdz swoje odpowiedzi.

Uzupełnij dialogi zwrotami z ramki.. Oh good.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Nagranie jest tutaj:Uzupełnij wypowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt