Test sprawdzający lekturę o psie który jeździł koleją

Pobierz

Skomentuj.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. ZADANIE 1.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 482.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł kolejąTest z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Testy z lektur na najwyższym poziomie!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Obserwuj autorów.. Najpopularniejsze lektury.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zapisuj ulubione.10.. Mają kształt ogromnego buta.. Wykonaj test sprawdzający z lektury "Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Plik Test sprawdzający znajomość lektury klasy III Lampo.doc na koncie użytkownika cafe8 • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 12 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.III O psie, który jeździł koleją..

Zdrap swojego nietypowego ...Quiz O psie który jeździł koleją.

Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Opowiadanie "O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Ja wspominam ją z łezką w oku, ponieważ jest to książka mojego dzieciństwa i teraz, kiedy sama jestem mamą nie wyobrażam sobie, aby moje dzieci nie znały przygód Lampo.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Udostępnij.. Treść opracowania .Title: O psie, który jeździł koleją Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 1/18/2021 11:12:55 AM• O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Buba - streszczenie, plan wydarzeń, problematyka • Chłopcy z Placu Broni - opracowanie, problematyka, bohaterowieO psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Bardziej szczegółowoWydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych..

- Among Us ... Test z matematyki, który powinieneś zdać!

Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. MarrMarr 2 lata temu.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Odwiedź mnie na Facebooku: tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Dlaczego pies z lektury "O psie który jeździł koleją" jest bohaterem?. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pobierz (doc .Test sprawdzający znajomość treści lektury "O psie, który jeździł koleją".który jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (9) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Najbardziej kompletny test z lektury O psie, który jeździł koleją jaki znajdziesz w sieci..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:O psie, który jeździł koleją.

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Chcesz wesprzeć rozwój kanału?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Udostępnij.. Balladyna: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: W pustyni i w puszczy: Henryk Sienkiewicz: .. Rozwiąż test: O psie, który jeździł koleją .O psie który jeździł kolejąStary Wujek - psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Skomentuj.. Dodawaj wpisy.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. 2012-04-11 15:38:05 "O Psie,Który Jeździł Koleją " 2016-05-21 14:10:53 Załóż nowy klubO psie, który jeździł koleją to niewątpliwie kultowa książka, która należy do klasyki literatury dziecięcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt