Test z treści tajemniczego ogrodu

Pobierz

Szukaj.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od: a. Marty b. starego ogrodnika c. Colina d. Bena 7.. PYTANIA OTWARTE 1.. Rozwiąż quiz!9.. Dokąd pojechała Mary po .6.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania zPlik test z lektury tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika lexflauta • Data dodania: 20 kwi 2015. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Odpowiedzi pomocnik123a24 rozwiązanych zada .Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 84 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Który z przedmiotów codziennego użytku uda Ci się ożywić i jaką magiczną funkcję będzie pełnić?a) przyjacielem z sąsiedztwa b) kuzynem c) wujkiem 19.. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. Poza tym kojarzył mu się z zmarłą żoną.. Udostępnij.. Dlaczego Mary Lennox musiała wyjechać z Indii?. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. 12 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Myszy c. Nietoperze 13.Gdzie Mary znalazła klucz do tajemniczego ogrodu?.

W jaki sposób Colin dotarł do tajemniczego ogrodu?

a) wzruszył się i rozpłakał b) zemdlał c) kazał mu zaprowadzić się do ogrodu 21.. O Indiach i tajemniczym ogrodzie.. Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 7.Klucz do tajemniczego ogrodu znajdował się w doniczce.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. W ten sposób zniknął problem zachowania tajemnicy, nikt już nie mógł zobaczyć, gdzie bawią się dzieci.Tajemniczy ogród z oprac.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Opowiedz o tym, w jaki sposób Mary dostała się do tajemniczego ogrodu i w jaki sposób spędziła w nim pierwszy dzień.. a. Dick b.Witaj na stronie Quizz.pl.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Pewnej nocy Mary znów słyszy krzyki.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. 8.Mary obudził płacz Colina Cravena ( syn Archibalda Cravena) 9.Wrzosowisko jest to skupisko krzewinek, które występują w klimacie umiarkowanym i i wilgotnym na glebach piaszczystych :) 10.Mary Lennox musiała wyjechać z Indii , ponieważ każdy z .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!.

Zawiera nieodpowiednie treści?

Zawiera 16 pytań.. Co to są wrzosowiska?. ( wypracowanie powinno zajmować przynajmniej 15 linii)test z lektury.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Ponieważ bał się, że dziecko będzie wyglądało jak on.. Pierwszym przyjacielem Mary .Napisz list do Mary Lennox z lektury Tajemniczy Ogród.. Gdzie wychowywała się Mary?. Test: Tajemniczy ogródBył znany z "zaklinania" zwierząt.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ben Weatherstaff, przez mur.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Wymień przynajmniej trzy osoby drugoplanowe ,,Tajemniczego ogrodu".. Rozwiąż test!. Kto wysłał panu Cravenowi list z prośbą powrotu do domu?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Wyślij zgłoszenie.. Tym razem nie daje za wygraną i odszukuje miejsce, z którego dochodzą wrzaski.. pytanie 1 z 10.. Quizy Os. .. tajemniczy ogród.. Pewnego dnia Colin wezwał do siebie przełożonego ogrodników, Roacha, i nakazał mu, by nikt nie pojawił się w ogrodzie, gdy on będzie tam przebywał.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?.

... Jutro mam sprawdzian z treści.

Był zdrowy.. Wyślij zgłoszenie.. 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie -26.10.2015 (19:23) - przydatność: 50% - głosów: 404.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Wspólnie snuli plany, jak niepostrzeżenie dostać się do tajemniczego ogrodu.. Dlaczego pan Craven nie spędzał czasu z synem?a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Witaj na stronie Quizz.pl..

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?

werindaxd 5 lat temu.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a. Skakankę b. Lalkę c.. Zamknięcie tajemniczego ogrodu miało związek z : a. tragiczną śmiercią matki Pana Cravena b. tragiczną śmiercią syna Pana Cravena c. tragiczną śmiercią żony Pana Cravena d. chorobą Pana Cravena 8.. Trąbkę 15.Kto pomógł Mary znaleźć furtkę do tajemniczego ogrodu?. Ma formę pytań otwartych.a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Co zrobił pan Carter, gdy ujrzał zdrowego syna?. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Prowadzi go do tajemniczego ogrodu i pokazuje, jak starała się pomóc budzącym się właśnie do życia roślinom.. Skomentuj.. Odnajduje rozhisteryzowanego chłopca i daremnie starających się go uspokoić służących.W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.. Znalazła klucz i rudzik pokazał jej furtkę.. W ziemi rozkopanej przez psa b. W zakurzonym wazonie c. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt