Test wiedzy o polskich youtuberach

Pobierz

opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock Kontakt ReklamaQuiz wiedzy o Youtuberach!. Który z YouTuberów wcześniej wydał swoją książkę?. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat youtube znajdują się powyżej na liście.. Ogólna wiedza historyczna.Quiz o youtuberach - Meilleures réponses Fajne quizy - Meilleures réponses Google oferuje również quizy - CCM - AktualnościCo wiesz o polskich symbolach narodowych [QUIZ] [QUIZ] W Senacie trwają prace nad poszerzeniem listy polskich symboli narodowych.. 3,2, 1.Start!PAMIĘTAJ, ŻEBY NAS ZASUBSKRYBOWAĆ :) możesz sprawdzić swoją wiedzę na temat aktorów, którzy wystąpili zarówno w słynnym "Harry'm Potterze", jak i w "Grze o Tron".. Zaproście do zabawy znajomych i porównajcie wyniki.. wg Katarzyna221.. Baw i ucz się razem z nami.Quiz wiedzy · Historia .. Ile wiesz o tym mrocznym okresie w dziejach światowej historii.. użytkownik Enter.. Historia Polski.. No to sprawdźcie się w tym Quizie!. Znajdziesz tu zarówno quizy wiedzy, testy psychologiczne jak i psychotesty.. Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi quizowi wyjadacze.Rozpoznasz władcę Polski na obrazie?. a) Lech b) Mieszko I c) Bolesław Chrobry d) Kazimierz Wielki 24) Kto jest autorem słów hymnu Polski?.

Test wiedzy o Polsce Test.

Pochwal się wynikiem i podziel się quizem ze znajomymi.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Podniesiesz poziom?. Dobrej .1.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Znajdź quiz.. Oczekuj niespodziewanego!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sprawdź co wiesz o największych polskich jutuberach :).. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Luttylle • 3 miesiące temu • #ekipa #fan #test #youtube #youtuberzyCo wiesz o polskich Youtuberach ?. Myślisz, że tak świetnie ich wszystkich znasz?Quiz 1.8 download - Aplikacja zawierająca testy wiedzy o Polskich Youtuberach, takich jak Lord Kruszwil, Kamerzysta, Friz, Wersow… Hlavní navigace Hledat projít kategorie programůSiemka to jest pierwszy odcinek quizów o Polskich Youtuberachna końcu pisało, Niedługo drugi odcinek :-D.Liczba wyników dla zapytania 'test o wiedzy o polsce': 10000+.. 4,149 rozwiązań.. Rozpoznasz, z którego filmu to kadr?. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieTym razem test jest odwrócony!. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Średnia zawstydza, to tylko 5/10.. Brakuje odpowiedzi.. Tu wiedza historyczna nie wystarczy..

Test wiedzy o Polsce Teleturniej.

Zakończ quiz.. 55 quizów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zostały ci jeszcze .. Przewiń.Gdzie?. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Polski.Quizy Quiz o Polsce Test IQ Matura Psychotesty Quizy Testy psychologiczne Zagadki Zagadki logiczne.. 86 quizów.. Dzięki niemu Polska w 966 r. przyjęła chrzest.. Biszkopt kakaowy, bita śmietana i dżem to składniki: a) karpatki; b) stefanki; c) wuzetki?. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Siema ja jestem atroks i witam cie na moim nowym kanale :) Mam nadzieje że zostawisz subka i łapke ;) Miłego!. Rozpocznij test.. Podobne działy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 45 quizów.. Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%.Quiz porównawczy między dwoma YouTuberami sprawdza ogólną wiedzę o świecie YouTube'a, dlatego dobry wynik zależy od Twojej wiedzy o wielu twórcach.. Sprawdź się w naszym porównawczym quizie o YouTuberach.. "Mazurek Dąbrowskiego", którego autorem jest Józef Wybicki, dokładnie 26 lutego 1927 roku stał się oficjalnie hymnem Polski.. Jeżeli jesteś wielkim fanem Ekipy, nie zdasz tego testu!. Twój wynik to / = %.. Zapytałem o to twórców Halo InfiniteQuiz wiedzy · Wiedza ogólna Jeśli odpowiesz na 8 z 10 pytań, jesteś lepszy niż większość!Wielki test wiedzy ogólnej..

Quiz wiedzy o Polsce Test.

Wasza średnia?. Quiz jest zapauzowany.. Tylko prawdziwy erudyta podoła im wszystkim.. Oto quiz, w którym paść mogą wszelkie pytania.. Czy poprawnie odpowiesz chociaż na 15 pytań?. Sprawdź, jak dobrze znasz historię i słowa pieśni, którą .Quizy na temat youtube.. To zaledwie 6/12Quizy i testy do rozwiązania.. Punktacja.. 4203 rozwiązania.Przepraszam za brak dźwięku ale jestem trochę chory i było by jeszcze gorzej Czy znasz geografię Polski?. Wznów.. Zgodnie z projektem, do którego dotarła "Rzeczpospolita", nowym .(.). #REUPLOAD:- usuniętego odcinka @BOXDEL )Subskrybuj:- Film:- #hypemma #usuni.Polska: Województwa - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.. z o.o .Jak wziąć na warsztat 20-letnią legendę i tego nie spaprać?. Wielkie postacie historyczne.. Sprawdź się (TEST) .. Sprawdźcie swoją wiedzę geograficzną w nowym teście.. 12 pytań z biologii, na które wstyd nie znać odpowiedzi.. - Fajny test :) - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Zacznij quiz.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. 6 lat temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt