Test poglądy polityczne latarnik

Pobierz

Zapraszam do wykonania tych testów oraz do podzielenia się wynikami w komentarzach.Taki test powinien być poszerzony do 100 pytań i każdy obywatel przed wyborami powinien go rozwiązywać, na jego podstawie wybierałoby się polityków.Dlaczego warto skorzystać z tego testu?;1.. - 12 listopada .Test i kompas polityczny ukazujący Twoje poglądy - 7 osi, najbliższa partia i ideologia.. A konkretnie: 13 października.. Najbliższa partia, ideologia i kompas.. Kto jest głównym bohaterem "Latarnika"?. Należy spodziewać się stwierdzeń o imigracji, przyjęciu euro w Polsce, pomocy społecznej, relacjach z USA i Rosją czy wspólnym działaniu Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej i Rady Europy.. Bezstronny.Tytułowy Latarnik posiadał fabrykę cygar - w jakim mieście się ona znajdowała?. Czy jesteś uzależniony od Internetu?. Mamy nadzieję, że spotkamy się wtedy z Wami przy urnach.. Post autor: fds » wtorek, 23 października 2007, 23:06.. Prosty test, który podpowie.Latarnik Wyborczy to specjalny test, który w kilka minut pozwala porównać własne poglądy polityczne z deklaracjami komitetów, które startują w wyborach parlamentarnych 2019.2022 Test Polityczny Odpowiedzieć na następujące pytania, aby zobaczyć, jak twoje przekonania polityczne dopasować swoje partie polityczne i kandydatów.. Zrób szybki test!. a) zdradził go wspólnik; b) spłonęła; c) wybuchła wojna; d) nie umiał jej prowadzić;Dlatego w tym roku Wirtualna Polska nawiązała współpracę z Centrum Edukacji Obywatelskiej i od dzisiaj, na naszych stronach możecie przeprowadzić Latarnika Wyborczego..

Test na poglądy polityczne: Autor Wiadomość; Vetuf ...

Moje wyniki z testu Latarnika .Wypełniając test, odpowiemy m.in. na pytania o sytuację na Ukrainie, GMO, czy stworzenie wspólnej armii europejskiej.. Wysłany: 2009-06-03, 19:03Wiedząc że masa atomu magnezu wynosi 3.98 * 10 do potęgi -23 grama ustal jego masę atomową Poproszę z wyjaśnieniem 2022-03-10 17:37:27; Wypisz pięć największych erupcji wulkanicznych i pięć najrozleglejszych trzęsień ziemi w Azji 2021-10-15 11:47:26; Wymień wszystkie albo prawie wszystkieodruchy warunkowe i bez warunkiwe 2021-06-13 09:47:12TEST POGLĄDY POLITYCZNE: najświeższe informacje, zdjęcia, video o TEST POGLĄDY POLITYCZNE; Takiego paskudztwa władzy nigdy nie wybaczęUruchomi on aplikację z 24 pytaniami, sprawdzającymi poglądy polityczne, ekonomiczne i społeczne.. Okazuje się na przykład, że wyborcy Bronisława Komorowskiego mają poglądy zbliżone do Janusza Palikota, wyborcy Andrzeja Dudy - do Pawła Tanajny.Test na poglądy polityczne [powiadom znajomego] Autor "Test na poglądy polityczne" Romerro Wysłana - 30 lipiec 2007 20:04 | zgłoś naruszenie regulaminu.. Wybory do Sejmu i Senatu 2019 odbędą się za niespełna trzy tygodnie.. Dowiedz się więcej Statystyki Dyskutować Tak NieAutorem "Latarnika wyborczego" jest Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, która przygotowuje narzędzie przy okazji wszystkich wyborów powszechnych ( z wyjątkiem samorządowych) od 2005 roku..

0Sprawdź swoje poglądy Zaawansowany test polityczny.

Porównaj ze znajomymi!Wystarczy zatem rozwiązać test - który na podstawie kilkudziesięciu szczegółowych pytań z zakresu ekonomii, stosunku państwa do obywatela, swobód seksualnych czy miejsca religii w życiu człowieka -.Latarnik wyborczy: jeśli chcesz dokładnie sprawdzić z którą polska partią masz najwięcej wspólnego, zrób lepiej ten test.. Do każdego pytania znajdziemy także argumenty za i przeciw.Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki.. Sprawdźcie nowy quiz polityczny "Latarnik Wyborczy 2020 remake" autorstwa użytkownika naszej platformy do tworzenia testów!. Problemy z nauką Czy rząd powinien wymagać szczepienia dzieci przeciwko chorobom, których występowaniu można zapobiegać?. a) Paryżu; b) Hawanie; c) Wiedniu; d) Puerto Rico; Dlaczego Skawiński nie prowadził już fabryki cygar?. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.. Wynik pokazuje procentową "przynależność" twoich poglądów do każdej z partii.. Sprawdź ile procent masz tłuszczu..

Sprawdź w internecie jakie masz naprawdę poglądy polityczne.

Na te same pytanie odpowiedziały wcześniej wszystkie ogólnopolskie komitety wyborcze.. To miejsce jest tylko po to, aby przetestować swoje poglądy polityczne w znalezionym przeze mnie na innym forum teście, a następnie je udostępnić (i napisać czy się z tym co nam wyświetliło zgadzamy ) Krótki test Oto moje wyniki: Tradycjonalizm .1. latarnik zginął bez wieści, ale przypuszczano, że podczas burzy został spłukany przez bałwan.. ; Ten darmowy test poglądów politycznych online jest dostarczany bezpłatnie i pozwoli Ci uzyskać wyniki w dwóch głównych wymiarach politycznych, przenosząc Cię do jednego z czterech głównych kwadrantów, które można powszechnie zaobserwować w zachodnich demokracjach.;2.. Latarnik wyborczy tutaj.. Darmowy.. Można być nieźle zaskoczonym wynikami.. 7th grade .test poglądów politycznych Judyta Watoła Ujawniamy nowe fakty w sprawie testów i izolacji Jacka Kurskiego: prezes zdrowy, chociaż chory Prezes TVP Jacek Kurski już od 13 grudnia był objęty izolacją.Latarnik Wyborczy - sprawdź swoje poglądy polityczne przed wyborami parlamentarnymi 2015 wtorek, 20, październik 2015 11:08 ..

Wejdź i sprawdź!Sprawdźcie swoje poglądy polityczne, wypełniając ten test!

ROZPOCZNIJ TEST Latarnik Wyborczy umożliwia łatwe porównanie swoich poglądów z odpowiedziami udzielonymi przez komitety wyborcze.. Latarnik Wyborczy - Centrum Edukacji Obywatelskiej Sprawdź swoje poglądy Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza - wypełnij test i przekonaj się, do kogo jest Ci najbliżej w wyborach prezydenckich 2020.. W majowych wyborach do europarlamentu swój głos oddało 43% Polaków.Play this game to review Other..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt