Smieszne wierszyki urodzinowe dla męża

Pobierz

(Brak ocen) Każdego kiedyś to przecież czeka, życie niestety płynie jak ta rwąca rzeka.. Moja droga choć kobieta zawsze młoda to na koncie Twym 40-stka choć na skroni siwe włoski na policzkach zmarszczek groszki to wciąż kwitniesz tak jak róża na mnie działasz tak jak burza.. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy.. Weź dziś garstkę witaminek, bo czeka Cię upominek.. Siłę ducha, myśli, nóg, niech jak dotąd daje Bóg!. szczęścia, zdrowia i niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia.. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij!. Aby tak się jednak mogło stać, życzenia powinny być szczere i wypowiadane prosto od serca.. Takie życzenia urodzinowe śmieszne z pewnością przypadną im do gustu i poprawią nastrój w ten wyjątkowy dzień.. Hulaj dusza piekła nie ma.3 days agoMay 24, 2022Fajne życzenia urodzinowe dla mężczyzny wiersze i wierszyki.. Source: antiguedadesmerale-jfa .Jun 22, 2020Jun 9, 2022Oto najzabawniejsze życzenia urodzinowe dla żony od męża.. Już się chłodzi skrzynka piwa, Męża mina więc szczęśliwa.. Życzenia Urodzinowe No Comment.. Znajdzie się też goloneczka, Bo co lubisz wie żoneczka.. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.Mężu mój najdroższy - z okazji urodzin, życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku.. Miej pieniędzy całą masę, chcę wydawać Twą wypłatę..

Życzenia urodzinowe dla żony.

Płyną do Ciebie lubego.Mężu mój najdroższy - z okazji urodzin, życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół, którzy Ci wskażą.W urodziny Twoje życzę Ci, Serce moje, miłości i kochania aż do samego zwariowania.. Więc życzymy Ci w te czasy szczęścia, zdrowia, dużo kasy!. Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe!. Mój mężczyzna dziś świętuje, Na prezenty oczekuje, Już chce wiedzieć co dostanie,Jan 8, 2021W dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech na Twej twarzy zagościł!. Czterdziestka - wiek wyjątkowy!Dywan na dole, wódka na stole.. Trzeba myśleć już rozważnie.. Lat pięćdziesiąt - brzmi poważnie.. Każdy dożyć stu lat chce.. Spośród mężczyzn Tyś jedyny Bo dziś Twoje urodziny Niechaj panny idą sznurem Tak jak kotki za kocurem Niech na mięśniach bluza pęknie Tak, że Rambo się przelęknie Niechaj szmalu nie brakuje Gdy tak piwo Ci smakuje A samochód Twój sportowy Wprawi kumpli w zawrót głowy!. Życzę Ci pogody ducha, pomyślności wszelkiej, samochodu wymarzonego, gniazdka własnego, miliony kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniążkami i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać.dla Ciebie tylko istnieje przecież i kocham Ciebie najbardziej na świecie!.

Cytaty o życiu; Cytaty o szczęściu ...Życzenia urodzinowe dla męża.

Wiersze dla dzieci; Cytaty .. Taniego picia, dobrego życia,Mąż przytuli i pocieszy Zawsze na ratunek spieszy Umie zadowolić mnie Mego dobra zawsze chce Dziś on urodziny ma Więc życzenia składam ja Dużo szczęścia i radości Mniej kłopotów i przykrości Zdrowia dużo stresów mało W pracy by się układało Nasza miłość niechaj trwa Aż do końca życia!Toast wznieśmy i hulajmy!. Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości.. Życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin składa żona Wyślij kwiaty1 day agoZobacz najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla męża.. Niech się rychło spełni każde Twoje marzenie, A cierpienie i smutek idą w zapomnienie.. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości.. Dzisiaj jest jednak Twój dzień jakże wspaniały, kolejne urodziny, więc Ci życzę, mój wspaniały Kochany, mnóstwo zdrowia przede wszystkim.Jan 11, 2021życzę w Dniu Twoich Urodzin.. Te życzenia z serca mego.. Wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania Tego Ci z serca życzymy na … urodziny!. Dziś mężusia urodziny, Więc zabawę urządzimy.. Sto lat skarbie, dzisiaj szalej, Prędko gościom wódki nalej!.

... Zobacz także: Śmieszne życzenia urodzinowe, które rozbawią znajomych do łez.

Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała.. Ukochanemu mężowi, w dniu urodzin, życzę samego szczęścia, niech Twa buźka będzie uśmiechnięta.. Nadają się również na krótkiego smsa czy wiadomośc na Facebooku.. Najzabawniejszym i długo wyczekiwanym dniem w roku są urodziny mojego ukochanego męża.. Znów mija nam ta kolejna przysłowiowa .1 day ago3 days ago I wyskakuj wciąż na bale.. Niech nie tyka Cię choroba, bo Ty jesteś okaz zdrowia.. Dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno i takich na całe życie oraz siły w przekazywaniu miłości.. Przyszły do nas takie wieści, że skończyłeś lat 40!. Ile godzin bije czas, .. Najdroższy mężu, każdego dnia kocham Cię mocniej i więcej.. Bądź zawsze zadowolony, pozytywnie nastawiony.. Kochany mój, życzę Ci z okazji urodzin.. Szaleć zbytnio nie wypada, bo powiedzą: błazenada!. Dużo kasy, fajnej fury, dużo dziewczyn, mało bury, dużo szczęścia i miłości od nas wszystkich - czyli gości.. Kartki i gify urodzinowe na 50 lat smieszne teksty i zyczenia urodzinowe na 50 tke urodziny sms dla koleżanki i faceta.. Mimo przeszkód i trudnościDużo uśmiechu i radości niech w portfelu pieniądz gości a serce niech z radości drży że takiego fajnego męża masz Ty..

Lecz tak mówią ludzie smutni My zaś bądźmy rezolutni!Śmieszne życzenia urodzinowe dla męża.

Nieraz piękne słowa dają więcej radości niż otrzymanie prezentu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt