Sprawdzian z pustyni i w puszczy pdf

Pobierz

Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Więcej.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "W PUSTYNI I W PUSZCZY" .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 16016.. Opis testu.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Mapa witryny.Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Pó źniej, b ędąc ju Ŝ w szkole, towarzyszył czasem ojcu lub panu Rawlisonowi, w czasie wakacji i świ ąt, w wycieczkach, jakie z obowi ązku musieli czyni ć od Port- Saidu aŜ do Suezu dla rewizji robót przy wale i przy pogł ębianiu ło Ŝyska kanału.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''..

Powiązane z testem z W pustyni i w puszczy.

W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.. Polub.. test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. merken in "Meine Apps"Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczy4.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim- Dowiedziałam się dużo o Afryce - "przeżyłam" razem z bohaterami wszystkie przygody - poznałam bohaterów, choroby, rośliny i zwierzęta występujące w książce "W Pustyni i w Puszczy" 12..

Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.

Osadź.. Mirusinda 4 lata temu.. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góryW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Klasa 5 Lektury Polski.. W pustyni i w puszczy - test trudny Trudniejszy test ze znajomości W pustyni i w puszczy.. Życzę miłego rozwiązywania.. Rozwiąż test.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Inne tryby testu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Rozwiąż test.. .Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Udostępnij Udostępnij wg Thomskubis.. o boże prosze naprawić ten sprawdzian 1.7 odp powinno być wahima 2.6 odp powinno być zmarła w dordze do kairu..

W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. - uratował Nel od bicia batem(ale sam dostał) - odmówił Mahdiamu przyjęcia jego wiary - wpadał na wiele ciekawych pomysłów takich jak .Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.nierowie, koledzy ojca, nazywali go "dzieckiem pustyni".. - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraChcesz sprawdzic swoja wiedze z ksiazki H. Sienkiewicza ''W pustyni i wPlik SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. 2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?.

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. 8.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.w pustyni i w puszczy - test z humorem.. Edytuj elementy.. Quiz w Poczekalni.. Motyw .. PDF Materiały do wydruku.. 2010 .- takie, w ktorych trzeba ja samodzielnie napisac.W przytoczonym fragmencie W pustyni i w puszczy wystepuje narrator pierwszoosobowy.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Skomentuj.. Uwaga!. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Pokaż wszystko..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt