Test sprawdzajacy dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem

Pobierz

a) dwunastu b) pięciu c) trzynastu 3) W jakim miesiącu rozpoczyna się podróż bohaterów powieści?~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Plik test sprawdzający dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika chizzychez • Data dodania: 18 lip 2020.. Część 2.. Część 1.. Pobierz.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.1) Jak miała na imię matka Bilba Bagginsa?. 9.ZaRozwiązanie.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czy zdolasz sobie poradzic nawet z najtrudniejszymi pytaniami dotyczacymi klasycznejPlik sprawdzian z hobbita czyli tam iz powrotem.pdf na koncie użytkownika tulenka • folder sprawdziany • Data dodania: 15 lut 2022 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Język polski - kl. VI (Hobbit - odp.. b) szynku Pijany Pajac.. d) barze Pod Zdechłym Szczurem.. Podczas czytania wykonuj ćwiczenia od 1. do 5. ze strony 209 z podręcznika.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

... Download: test sprawdzający dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem z odpowiedziami.pdf.

Skomentuj.. 358 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.. Od środy do piątku klasa 6 będzie miała lekcje j. polskiego online o godz. 12.15. na platformie Office 365.Klasa VI 1.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze:test musisz odpowiedziec na 24 pytania o .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Śróbziemie Dale i okolice Śródziemie Żadna z powyższych odpowiedzi Autor powieści to: Scarrow Stephens Tolkien Żadna z powyższych odpowiedziG1 Eye test U.S. Citizen Test #6 History (Colonial Period and Independence) Połącz w pary wg Carollykins U.S. Citizenship Test Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo wg Madrasowa1 Klasa 6 Polski Hobbit U.S. Citizenship Test #7 Recent U.S. History and Other Important History Połącz w pary wg CarollykinsO Autorze taylor_123.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. ktory popelnia prawie kazdy z nas!. Ile trwa akcja książki?. Zaraz cię sprawdzimy Na ekraniea) Naszyjnik Teodora b) Arcylkejnot Thraina .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Wykonaj ćw.3 i 4/s.220 (p).. Hobbit czyli tam I .SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Hobbit, czyli tam i z powrotemRozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Nov 10, 2020TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Odgadnij, gdzie dokładnie się znajdują Dla orłów ortografii Przekręcasz związki frazeologiczne?. Jakie mieliscie pytania na kartkowce,czy sprawdzianie ?Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomosci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Aleksandra Witek, kl. I zajęła 1 miejsce.. Podziel się Skopiuj link Średni wynik: 70% ROZPOCZNIJ QUIZ (8 PYTAŃ) Wyzwania quizowe O ziemi Cuda natury z całego świata.. Jesli chcesz usunac testy,Żadna z powyższych odpowiedzi Jak nazywała się podróż, którą odbył Hobbit?. 0%.Test sprawdzający dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem m film; Test sprawdzający dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem 8; Test sprawdzający dla 6 klasy hobbit tam iz powrotem 7; Nieproszeni goscie Do Bilba Bagginsa, jednego z hobbitow zamieszkujacych Bag End, przybyl pewnego poranka czarodziej Gandalf.. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury hobbit tolkien lektura testJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Przypomnij wiersz Zbigniewa Herberta "Pudełko zwane wyobraźnią" (s.219 p).. ustna// pisownia wyrazów obcych), 03.04.20; 06.04.20r.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".rodzicom uczniow).Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien)..

Czytaj lekturę " Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.

7.Czy droga ktora pokonali sie oplacila w koncowym efekcie?. a) Belladonna b) Balin c) Bungo 2) Ilu krasnoludów zasiadło przy stole, w norce hobbita?. c) gospodzie Pod Zielonym Smokiem.. Co kiedyś zrobił smok krasnoludom?. Tolkiena.. Tolkiena jako powieść z gatunku fantasy.. Dla fanów Hobbita.. Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) karczmie Głodny Wilk.. Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennice kl. 1 i kl. 3 zostały laureatkami Pleneru Malarskiego który odbył się na Zamku w Dębnie w dniach 16-17 maja.. Zapoznaj się z informacjami, a następnie zapisz je w zeszycie przedmiotowym: O PRZYNALEŻNOŚCI POWIESCI DO GATUNKU FANTASY DECYDUJĄ NASTĘPUJĄCE ELEMENTY: • SPECJALNA RACHUBA CZASUUczennice naszej szkoły laureatkami XIII Pleneru Malarskiego.. Udostępnij.. Rozwiąż test i sprawdź, czy jesteś gotowy na ma.. Zdrapka — Twoje życie jako Hobbit!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem Johna Ronalda Tolkiena.. Na dzisiejszej lekcji będziecie podzieleni na dwie grupy: od numeru 1 do 10 i od 11 do 20.. Rozwiązanie.. Tolkiena.. Jak się nazywa główny bohater książki?. Utworzono dnia 03.04.2020.. Lektury 6 lat temu.. Kim był Gandalf?. Poziom trudno[ci: Zredni 1.4.. Dookoła świata Tam i z powrotem Tysiąca kroków Żadna z powyższych odpowiedzi Jakie jest miejsce akcji powieści?.

Rivendell było położone na terenie: a) Żelaznych Wzgórz.Hobbit, czyli tam i z powrotem.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt