Youtube koronka do miłosierdzia bożego teobańkologia

Pobierz

Na kanale Teobańkologii na wspólnej modlitwie, zbiera się .Zapraszamy o 15:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia na kanale Teobańkologia.Każdego dnia o godzinie 20:20 spotykamy się na modlitwie różańcowej, którą prowa.Zapraszamy o 15:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia na kanale Teobańkologia.Każdego dnia o godzinie 20:20 spotykamy się na modlitwie różańcowej, którą prowa.Zapraszam do wspólnej modlitwy na Koronce do Bożego Miłosierdzia o #NietypowaPora 19.55.Zdjęcie ze strony @dopókiwalczysz #wiara #WielkiPost #kościół @Biur.38K views, 1.7K likes, 2.3K loves, 5.4K comments, 381 shares, Facebook Watch Videos from TeoBańkologia: Koronka do Bożego miłosierdzia CODZIENNA.. TeoBańkologia - Koronka do Bożego miłosierdziaModlimy się 2 razy w ciągu dnia: o 15:00 - koronka do Bożego Miłosierdzia i 20:30 - różaniec z modlitwą o pokój na naszym kanale YT i FB TeoBańkologia.. Możesz zostawić swoją intencję w komentarzu.KORONKA NA ŻYWO TeoBańkologia was live.. Najciekawszym momentem będzie modlitwa charyzmatyczna, którą połączymy z wglądem medytacyjnym w siebie.KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO CODZIENNA TRANSMISJA NA ŻYWO: Dołącz do nas i polub stronę @TeoBańkologia, by uczestniczyć w kolejnych transmisjach.TeoBańkologia prowadził (a) transmisję na żywo.. Pokaż mniej Najtrafniejsze TeoBańkologia · 18:59TeoBańkologia prowadził (a) transmisję na żywo..

Koronka do miłosierdzia Bożego.

Koronka do miłosierdzia Bożego.. CODZIENNA TRANSMISJA NA ŻYWO: Dołącz do nas i polub stronę @Teobańkologia, by uczestniczyć w kolejnych transmisjach modlitw na żywo, codziennie o 15:00 i 20:30.. Koronka do Bożego Miłosierdzia Teobańkologia Zapraszamy o 15:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia na kanale Teobańkologia.. Obserwuj.. Organizatorzy: Wojownicy Maryi, Teobańkologia, Miłujcie się, Fundacja Tota Tua, Moc w słabości, Ku Bogu.. Spraw, by umarło we mnie moje wąskie patrzenie na świat, wiarę i ludzi.. Obserwuj.. Możesz zostawić swoją intencję w komentarzu.Różaniec Teobańkologia oraz Droga Krzyżowa i czuwanie modlitewne w Wielki Piątek 15.04 15 kwietnia 2022 Teobańkologia.. Różaniec Teobańkologia i czuwanie modlitewne w Wielki Czwartek 14.04 14 kwietnia 2022 Teobańkologia.. Koronka do Bożego Miłosierdzia.. Wieczorem spotykamy się na modlitwie różańcowej, którą prowadzi ks.Teodor.Koronka do Bożego Miłosierdzia TeobańkologiaZapraszamy o 15:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia na kanale Teobańkologia.Wieczorem spotykamy się na modlitwie.Koronka do Bożego Miłosierdzia Teobańkologia 25.06 Sobota - YouTube Koronka do Bożego Miłosierdzia TeobańkologiaZapraszamy o 15:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia na kanale.Koronka do Bożego Miłosierdzia TeobańkologiaZapraszamy o 15:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia na kanale Teobańkologia.Wieczorem spotykamy się na modlitwie.Codziennie o 20:30 transmitujemy różaniec na żywo oraz modlitwę wstawienniczą, prowadzoną przez księdza Teodora Sawielewicza..

17 marca 2021 · Obserwuj Koronka do miłosierdzia Bożego Codzienna modlitwa na żywo.

Akcja została objęta opieką duchową przez ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego.Modlitwę w Godzinie Miłosierdzia i Koronkę do Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach prowadzą siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.. CODZIENNA TRANSMISJA NA ŻYWO: Dołącz do nas i polub stronę @Teobańkologia, by uczestniczyć w kolejnych transmisjach modlitw na żywo, codziennie o 15:00 i 20:30.. Koronka do Bożego Miłosierdzia o pokój.. 26 lutego 2021 ·.. Spraw, by umarło we mnie nieuporządkowane pragnienie posiadania, używania, doznawania, kontrolowania i dominowania.. Każdego dnia o godzinie 20:20.Koronka do Bożego Miłosierdzia 30.05. Medytacja Pisma Świętego onLine [#Łk 24, 46-53] Zapraszamy na tegoroczną propozycję Pogłębiarki na Zesłanie Ducha Świętego - Spotkanie-konferencja z Danielem Wojdą i Jackiem Weiglem!. CODZIENNA TRANSMISJA NA ŻYWO: Dołącz do nas i polub stronę @Teobańkologia, by uczestniczyć w kolejnych transmisjach modlitw na żywo, codziennie o 15:00 i 20:30.. Wraz z pielgrzymami, słuchaczami rozgłośni radiowych, stacji telewizyjnych, internautami wypraszamy łaski dla siebie i całego świata, bo Jezus powiedział do św.Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego: 19:00 - Msza Święta: 20:30 - Różaniec w intencji rodzin i małżeństw przeżywających trudności i kryzysy: 21:00 - Apel Maryjny: Noc - Modlitwa tylko przez transmisję on-line ..

Tak mnie skrusz, tak mnie złam, tak mnie wypal Panie, byś został tylko Ty, jedynie […]Najnowsze na youtube.

October 30, 2020 · KORONKA NA ŻYWO KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA z prośbą o miłosierdzie Boże i ratunek dla naszej Ojczyzny 92K views 3K Likes 5.4K Comments 729 Shares ShareModlitewna część spotkania będzie transmitowana od 19:20 na naszych kanałach FB i YT @Teobańkologia i przebiegnie według następującego planu: 19:30 - Eucharystia 20:30 - Różaniec 21:15 - Nabożeństwo o uzdrowienie Link do wydarzenia: W przeddzień stacjonarnego spotkania w Oleśnicy (27.05) ks.TeoBańkologia prowadził (a) transmisję na żywo.. Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub stronę @Teobańkologia i dołącz do nas.. Obserwuj.. Teobańkologia; Jak poradzić sobie z lękiem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt